IACOAJUL - podporuje sebekontrolu, dává sílu kontrolovat vše ve svém životě, bohužel i city a lásku.

IADARA - zamezuje hádkám mezi rodinnými příslušníky, usmiřuje rozhádané.

IADEIL - rozpouští vaše obavy, odklání úzkost, odpoutává negativní myšlenky.

IAHHEL - anděl Iahhel vás přiměje na sobě pracovat pokud je to vaše přání a chtěli byste dosáhnout lepšího života.

IAHMEL - zamezuje nadýmání, pocitu plnosti, reguluje příjem potravy.

IAIAIEL - připadáte si ve vztahu příliš přísní, chopíte se vždy iniciativy, chcete, aby vše bylo podle vás? Chtěli byste se v tomto směru změnit? Pak požádejte o pomoc.

IALAHIAH - přináší ženám neodolatelnou krásu.

IALAHIAH - chrání soudce a opatrovníky u soudu, všechny lidi zastupující právo.

IAX - hlídá vaše emoce na uzdě, abyste neřekli něco, co by vás pak následně mrzelo. Pokud se tak stalo, zmírňuje následky těchto neuvážených slov.

IBARIEL - dohlížím na věrnost dvou lidí, kteří se milují v srdcích, a i když nyní spolu nemohou být, posiluji jejich touhu po sobě natolik, že se na žádného jiného člověka s láskou nepodívají. Nenaleznou klidu, dokud nebudou opravdu spolu.

IBUZIEL - toto je pátý z andělů finanční prosperity, patřící mezi serafy. Dovede vás k finanční hojnosti. Pokud čekáte dlouho na splnění svého přání v oblasti financí, vězte, že dojdete naplnění, pokud projdete kolem sedmi serafů prosperity, a tento je dalším z nich.

ICABEL - přináší věrnost, oddanost a lásku milenců a partnerů. Každému, kdo opravdu miluje, naplní srdce čistou láskou.

ICIRIEL - dohlíží na lidi závislé na drogách, odvrací jejich mysl od potřeby drog.

ICOJEL - toto je druhý z andělů finanční prosperity, patřící mezi serafy. Dovede vás k finanční hojnosti. Pokud čekáte dlouho na splnění svého přání v oblasti financí, vězte, že dojdete naplnění, pokud projdete kolem sedmi serafů prosperity.

IDAN - rádi byste se profesně věnovali historii? Rádi byste našli odpovědi na své otázky, po kterých pátráte již tak dlouho?

IDASOFIEL - toto je čtvrtý z andělů finanční prosperity, patřící mezi serafy. Dovede vás k finanční hojnosti. Pokud čekáte dlouho na splnění svého přání v oblasti financí.

IDRAEL - odstraňuje tvrdohlavost dětí, nechává jim jejich osobnost, ale zbavuje je nepříznivého chování. Vkládá do jejich rukou zodpovědnost a úctu k ostatním.

IEDIDIEL - střeží vás ve chvílích posvátného svazku manželského, stojí při vás u oltáře a dohlíží na pravou lásku, aby došla naplnění.

IEIAIEL - ukáže vám vaší budoucnost, požádejte ho o budoucnost v jedné oblasti, a on vám ji odhalí.

IEIALEL - vstoupím vám do snu a nechám vás nahlédnout do svých minulých životů, právě s partnerem, kterého máte vedle sebe.

IETUQIEL - ochraňuje ženy při porodu, hlídá, aby se nevyskytly žádné komplikace.

IEZALEL - pošlu vám mnoho varovných signálů, mnoho překážek, byste poznali nebezpečí a problémy dříve, než vás zasáhnou. Odstraňuji problémy, však jen s vaší pomocí, jen pokud o to skutečně stojíte. Pak vás ochráním před nebezpečím i problémy.

IHHNAS - jako anděl léčení dohlíží na léčení skoliózy.

IHIAZEL - pomáhá získat důvěru v sebe a své schopnosti.

IJISTEL - toto je třetí z andělů finanční prosperity, patřící mezi serafy. Dovede vás k finanční hojnosti. Pokud čekáte dlouho na splnění svého přání v oblasti financí, vězte, že dojdete naplnění, pokud projdete kolem sedmi serafů prosperity, a tento je dalším z nich.

IKAVEL - jako anděl léčení dohlíží na léčbu pohlavních nemocí, léčí záněty pohlavních orgánů, navrací mužům chuť na sexuální život - léčí sterilitu, ochraňuje vaječníky.

IKKARSOF - léčí zánět dásní, uzdravuje je a napomáhá jejich regeneraci.

IKOOF - jako anděl léčení dohlíží na stabilitu těla, na ztrátu rovnováhy.

ILAN - rádi byste se usadili na místě, které vám tak známé připadá, vybrali jste si na tomto místě již pozemek nebo místo, a rádi byste ho získali? Nedaří se vám mít dostatek peněz na tento dům? Nebo marně sháníte pozemek v určitém kraji či v určité vesnici?

ILANIEL - jsem andělem riskování v lásce. Toužíte po někom, kdo vám lásku neprojevuje, či se vám snad vyhýbá? Podívejte se do svého srdce a povězte upřímně, zda byste sami se sebou dokázali žít, zda byste své vnitřní chyby dokázali tolerovat na tom, koho milujete. Zaměřte se nyní na své vlastní chyby, pokuste se s nimi pracovat, odstranit je, pak budete obklopeni tak velkou září, že vás vaše láska nemůže přehlédnout a opět po vás zatouží.

IMAMIAH - anděl Imamiah vede nezodpovědné k zodpovědnosti.

IMRIEL - zajistí, aby se lidé ve vašem okolí nevymlouvali na nedostatek času, a splnili to, co mají.

INHII - pomůže přijímat pozitivní a léčivé energie, tak, abyste mohli pomáhat ostatním.

INIAS - pomůže vám říci to, co ukrýváte ve svém srdci. Pomůže vám komunikovat s tím, na kom vám záleží, pomůže vám odstranit obavy s tím spojené.

IOELET - anděl přivolaný na pomoc při vymítání démona usazeného v těle.

IONEL - archanděl hlídající zdraví, pomáhající Rafaelovi v léčení.

IREL - pomáhá složit úspěšně maturitu, zajišťuje úspěch při státnicích.

IRIN - hlídá vaše kroky, abyste nesešli z pravé cesty.

ISAIAH - máte na straně peníze, byste se mohli postarat o svou lásku, ale bojíte se, že je to málo? Nebo šetří váš milý a bojí se, že to nestačí na to, byste mohli společně bydlet, by se o vás dokázal postarat?

ISDA - s jeho pomocí se vám podaří zhubnout.

ISHIM - zmírňuje hříchy, vede vás cestou přímou k napravení.

ISHLIAH - chrání vás na operačním sále při císařském řezu, aby se nestalo nic vám ani miminku.

ISIAIEL - poskytuje radu v přítomnosti, aby přítomnost pokračovala krásnou budoucností. Dává vztahům harmonii.

ISIAILEL - anděl velkých úspěchů přiletí i k vám a pomůže vám být skutečně úspěšnými. Soustřeďuje se na podnikání a vyšší posty lidí.

ISMAIL - anděl zaříkávání proti černé magii.

ISMOLI - utěšuje vás v porodních bolestech, dohlíží na přirozený porod.

ISOLDA - pomáhá překonat nesnáze v lásce, ochraňuje velkou lásku.

ISRAEL - zamilovali jste se do člověka, který vaše city neopětuje? Chtěli byste tyto city v něm probudit? Nebo byste se naopak chtěli od svých citů k tomuto člověku odpoutat?

ISRAFEL - uvolňuje pocity, které se derou stále na povrch a způsobují problémy. Po uvolnění se tyto problémy vytrácí.

ISRAFII - podporuje lásku k hudbě.

ISSACHAR - ublížil vám někdo, kdo byl vaším přítelem? Odloudil vám partnera, nebo skvělé pracovní místo? Půjčili jste mu peníze a on je nechce vrátit?

ITAI - potřebujete se připravit na studium, a přitom pracujete? Chcete, aby vám bylo toto studium umožněno? Nebo naopak už studujete, a jste vyčerpaní, neboť při studiu pracujete?

ITAMAR - chystáte se prozkoumat daleké kraje, toužíte se vydat na ostrov či na místo, které je pro vás nemožné navštívit v současné době?

ITHURIEL - pomáhá při sebezdokonalování, ukáže vám vaše vlastní já, jaké skutečně je, bez přetvářky. Dopomáhá vám najít sám sebe.

ITKAL - slouží pro dobré mezilidské vztahy.

ITQAL - je Andělem lásky, dohlížející na harmonii ve vztazích.

ITUBIEL - toto je první z andělů finanční prosperity, patřící mezi serafy. Dovede vás k finanční hojnosti. Pokud čekáte dlouho na splnění svého přání v oblasti financí, vězte, že dojdete naplnění, pokud projdete kolem sedmi serafů prosperity, a tento je prvním z nich.

IWJANIEL - toto je sedmý z andělů finanční prosperity, patřící mezi serafy. Dovede vás k finanční hojnosti. Pokud čekáte dlouho na splnění svého přání v oblasti financí, vězte, že dojdete naplnění, pokud projdete kolem sedmi serafů prosperity, a tento je dalším z nich.

IXURIEL - toto je šestý z andělů finanční prosperity, patřící mezi serafy. Dovede vás k finanční hojnosti. Pokud čekáte dlouho na splnění svého přání v oblasti financí, vězte, že dojdete naplnění, pokud projdete kolem sedmi serafů prosperity, a tento je dalším z nich.

JABAMIAH - podporuje esoteriku, učení. Dává možnost naučit se více, než je psáno v pozemských knihách.

JACHADIEL - dohlížím na svatební přípravy, aby vše proběhlo k vaší spokojenosti.

JAEL - odpuštění vám pomůže, pokud chcete někomu odpustit.

JAHEL - učitelů a filozofů.

JAHRIEL - pošlu vám velmi brzy člověka, se kterým prožijete krásný partnerský vztah.

JAHUVAIACH - chrání vás před hádkami, před nepřízní osudu, upozorní dopředu na nepříznivou situaci.

JALDABAOTH - povedu vás po vaší duchovní cestě, zvýším vaší duchovní úroveň, abyste se přiblížili více andělské říši a mohli tak svůj život prožít plnohodnotně.

JALUHA - je na čase odpoutat se od ostatních a jít si svou vlastní cestou? Nemáte k tomu odvahu? Pomohu vám s tím. Neboť nyní se jen trápíte a zavíráte si cestu k lepšímu životu, k životu, jaký si zasluhujete a jaký si přejete. Proč tedy nechat se ovládat egem jiného člověka, když můžete být naprosto svobodní?

JAMABIAH - probouzí vaší lásku k umění

JANIEL - dává sílu lidem starajícím se o osoby s tělesným postižením

JANOS - odstraňuji bloky v milostných trojúhelnících, by šel člověk za svým srdcem, nedíval se za sebe, neželel toho, co po sobě zanechal. By učinil jedinou správnou věc. By opustil vše, co je již staré a nefunkční, a odešel budovat nový život s tím, koho miluje. By se nedíval na lidi, kteří pojí se s jeho současností i minulostí. By dokázal postavit se za svou lásku a učinil velké životní rozhodnutí.

JAOEL - vkládám do snu dobu vašeho přání. Pokud tedy chcete znát Boží načasování, požádejte mě a já vám ji ukážu ve snu.

JARAHEL - je na čase hrát si, ale váš partner o žádné hrátky nestojí? Přesto vám chybí předehra, krásné milování?

JARIEL - skrze tohoto anděla máte možnost vidět Ježíše. Zjeví se však jen tomu, jehož srdce je čisté.

JAXIJEL - posílá vám do cesty více peněz, byste byli také spokojeni a mohli si dovolit něco více, než je tomu nyní.

JAZAR - dokáže změnit srdce člověka, aby se do vás zamiloval.

JAZERIEL - dohlížím na příchod štěstí do života každého člověka, který mě o to požádá. Pomáhám získat velký finanční zisk na své touhy, které jsou nyní nenaplněny. Ochráním vás na služebních cestách, dohlédnu, by tyto cesty završeny byly úspěšným jednáním. Toto vše můžete získat, pokud je vaše přání finančního charakteru.

JEDUTHUN - vede váš hlas při písni k dokonalosti. Pomáhá zpěvákům a zpěvačkám okouzlit své publikum.

JEFIFIAH - jste na všechno sami, a zdá se vám, že si se situací nedokážete poradit? Nemáte nikoho kolem sebe, komu byste se mohli svěřit a kdo by vám ukázal také druhou stranu vašeho problému?

JEFIMIELA - je andělem lásky, pod jejím dotekem rozkvétá vaše srdce a mění se v čistou lásku. Taktéž se dotýká srdce vašeho milovaného, by jeho láska stále kvetla a projevila se taková, jaká je.

JEGUDIEL - dává příležitost čestným, upřímným lidem, poznat duchovní cíle.

JEHIEL - pokud litujete, že jste někomu nestačili říci to, co vás nyní tíží, můžete tak učinit skrze tohoto anděla.

JEHOEL - boží posel zpěváků, chrání jejich hlas, zajišťuje vysoké výkony.

JEHUDIAH - je Andělem smrti, dohlížející na zmírnění žalu pozůstalých.

JEHUDIEL - dává popularitu lidem, kteří se snaží a tvrdě na sobě pracují.

JEHUEL - ochraňuje výpočetní techniku, aby dlouho sloužila.

JEHUVAIACH - jste příliš závislí na svém partnerovi a chtěli byste tuto závislost odstranit? Nebo je partner závislý na vás? Pomohu vám s tímto.

JELAIAH - odstraňuje rasismus, dává toleranci proti menšinám.

JELIAL - je Andělem lásky, dohlížející na vášeň a sex.

JELIEL - dává přirozenou autoritu.

JELUHA - tento anděl vede vás cestou vašeho sebepoznání, vede vás na místa, kde se mnohé naučíte a posléze při vás stojí, když sami chcete toto vyučovat.

JERATHEL - chystáte se na umělé oplodnění, a rádi byste, aby to již nyní vyšlo? Toužíte po miminku, a cítíte, že je toto jediný způsob, jak toho dosáhnout?

JERAZOL - dává nadlidskou fyzickou sílu.

JEREMIAH - chcete napsat své lásce, a chcete, aby jí to potěšilo? Rádi byste jí vykouzlili úsměv na rtu?

JEREMIEL - zbavuje vás strachu, hněvu a dalších negativních emocí.

JETHRO - přináší bohatství do vašeho života, nebudete již muset otáčet každou korunu, budete si moci také dopřát něco, po čem dlouho toužíte.

JEU - dbá na uspořádání hvězd, dopomůže porozumět astronomii.

JEZALEL - pomůžu vám s problémy v zaměstnání. Nepříjemná atmosféra vám nedělá dobře, do práce se netěšíte, a obáváte se dalších problémů? Povolejte mě, a atmosféra na pracovišti se opět vyčistí.

JEŽÍŠ KRISTUS - jako syn Boží vás povedu po cestě za vaší láskou, s požehnáním mého otce. Sídlím ve vašem srdci, proto mě můžete požádat o cokoliv, pokud vám toto přání vychází ze srdce. Otevřete své srdce a najdete mě. Naslouchejte svému srdci, a uslyšíte má slova a ucítíte mou lásku. Nezáleží na tom, zda ve mně věříte, já věřím ve vás. Vydejte se po své cestě za láskou, rád vás budu doprovázet. Přejte si, podle vůle Boží, a já vaše prosby vyslyším. Až přijde čas, snesu vám milost od mého otce a vy dojdete naplnění svého přání.

JHIT - jako anděl léčení dohlíží na léčbu a zklidnění tračníku.

JHUDIEL - dává do srdce lásku stejnou, jako vyjadřují andělé Bohu.

JIGET - jako anděl léčení dohlíží na nehty, by nezarůstaly, léčí nervozitu spojenou s kousáním nehtů.

JIHLI - jako anděl léčení dohlíží na zdravý vývoj dítěte v onemocnění obrny.

JIHVUL - jako anděl léčení dohlíží na léčbu karpálního tunelu.

JILJI - ochraňuji lásku, odstraňuji utrpení, vkládám myšlenky na vás, aby se člověk nebál komunikovat a vyslovit to, co by řekl rád. Dohlížím na vás v období setkání, ke kterému vás dovedu.

JIRHI - odstraňuji z cesty překážky, které je třeba překonat na cestě za svou láskou.

JIROK - jako anděl léčení dohlíží na léčení koliky.

JOBEL - chováte k někomu nenávist? Rádi byste se jí zbavili, abyste si neblokovali to krásné, co může přijít, až se této vlastnosti zbavíte jednou pro vždy?

JOEL - podnikáte, a nedaří se vám? Stačily by vám menší, ale stálé peníze, alespoň pro začátek? Menší částky, které byste vydělali denně? Tak, abyste byli v konečném důsledku spokojeni?

JOFIEL - povedu vaše myšlenky tím správným směrem, by váš život stal se plnohodnotný a vy ho mohli prožívat v lásce a hojnosti. Pomáhám nasměrovat vás přesně tam, kde na vás čeká štěstí.

JONAH - potřebujete se něco naučit, ale nejde vám to? Chtěli byste vynaložit menší námahu, a přesto látku dokonale pochopit a naučit se jí?

JONATHAN - vede vás cestou za vaším osobním štěstím, za štěstím ve vztazích, za pravou láskou, za šťastným domovem.

JOPHIEL - ukazuje světlé i stinné stránky každého člověka.

JOSIAH - chrání vás před ohněm, na druhou stranu dokáže každé srdce rozpálit velkou láskou.

JOUSTRIEL - hlídá velká přátelství, která trvá po celý život.

JUCLIEL - dává ochotu jít penězům naproti, přináší prosperitu do vašeho života.

JUKAR - dává sílu lidem starajícím se o osoby s mentálním postižením.

JYSROK - jako anděl léčení dohlíží na léčení endometriózy.

KABNIEL - léčí lidskou hloupost, naivitu a pošetilost.

KABSHIEL - pokud potřebujete něčí přízeň, potřebujete se dostat na pracovní místo, na které byste se jinak nedostali, poproste tohoto anděla.

KADIEL - přivolává do vašeho života bohatého partnera.

KADMIEL - pomáhá ve chvílích nouze, dohlíží na správná rozhodnutí. Pokud chcete něco udělat, ale brání vám v tom strach či cokoliv jiného, požádejte právě Kadmiela, aby vám s tím pomohl. Máte něco v srdci, ale navenek se chováte jinak? Chtěli byste někomu něco říci, ale váš vnitřní strach vám brání.

KAFZIEL - anděl smrti králů a vysoce postavených lidí.

KAKABEL - poskytuje soutěživost, hravost, výhry v soubojích.

KALIEL - dává do našich životů radost a smích, pomáhá myslet před neuváženým činem.

KALKAIL - čekáte obrat ve vaší záležitosti, a on stále nepřichází? Chtěli byste se pohnout z místa? Chtěli byste prožívat jiný život, než který vám byl dán? Potřebujete pomoci s konkrétní situací, by vše se v dobré obrátilo a vy jste na to nedoplatili? Týká se vaše záležitost práce, lásky, či snad zdraví?

KAMAEL - je Andělem světských potřeb, dohlížející na sportovní výkony.

KAMALI - přivede do vašeho života dávno ztracenou lásku.

KAMBRIL - pomáhá vědě, technologiím a pokroku.

KANDILE - dohlíží na autistické děti, ulehčuje práci těm, kdož se jim věnují, aby jim lépe porozuměli.

KARAKASA pokud je vaše přání směřováno na šťastný domov v novém domě, pak mě zavolejte, a já vám pomohu, abyste našli bydlení dle vašich představ.

KAROZ - Informuje vás o blížících se událostech vašeho života.

KASSIEL - pomáhá k trpělivosti, k překonání dlouhodobých překážek a problémů. Pomáhá také k vyrovnanosti a pochopení karmy.

KATARINA - máte sjednanou schůzku se svou láskou? Chtěli byste, abyste mohli společně založit rodinu, nebo jen být spolu v partnerství? Rádi byste, aby vám toto partnerství partner nabídl?

KATRIEL - toužíte po slávě, bohatství a úspěchu?

KATZFIEL - chrání na služebních cestách před nehodami.

KCHATRAVAJRU - pomáhá chudým lidem, by nebyli již chudí, přináší blahobyt těm, kdož to potřebují a zaslouží si to. Také ochraňuje vojáky v boji.

KEFIREL - probudí ve vás vaše vnitřní dítě, byste lépe naslouchali andělům a byli s nimi více ve spojení.

KELAMIA - pomůžu vám zhodnotit váš problém, podívat se na něj s nadhledem, abyste ho dokázali vyřešit ke své spokojenosti.

KELEDRIEL - je andělem spojující dvě půlky duše, spojuje u těchto lidí mysl, srdce i duši, dává do života těchto dvou lidí harmonii, lásku a důvěru a odvahu jít za svou láskou. Vkládá myšlenky jednoho do mysli druhého, tedy na co myslíte, to se stane součástí a přáním také vašeho partnera.

KEMIEL - dává právě narozenému miminku do vínku štěstí, prosperitu a velkou lásku na celý život.

KEMUEL - s jeho pomocí se naučíte milovat sami sebe, a tím vám budou milovat ostatní.

KEPHAREL - pomůže nalézt vhodné místo pro těžbu českého granátu.

KERUB - ochraňuje knihy před zničením, uchovává jejich moudrost pro další generace. Můžete ho také přivolat, pokud sháníte některou knihu, kterou chcete mít ve své knihovně.

KERUBIEL - chystáte se nastěhovat k někomu do podnájmu či si chcete pronajmout byt či dům, a nevíte, zda děláte dobře? Vybrali jste si takové místo? Chcete, abyste tam byli spokojeni?

KERUBIM - ochraňuje dívky od 15 do 18 let jejich věku.

KESEF - nedaří se vám, a přesto byste chtěli dosáhnout velkých výsledků? Nebo toužíte po partnerovi svých snů? Nebo dáváte přednost něčemu jinému? Pak vyslovte své přání.

KETER - chcete, aby vás partner miloval a zapomněl na jiné ženy? Chcete si získat jeho pozornost, náklonnost, aby neměl zájem o jinou? Pak jste zvolili správně.

KEXYFIEL - přináší do vašeho života klid a pohodu, by k vám mohly proudit finanční prostředky.

KFIAL - dohlíží na to, abyste zapřemýšleli nad určitou situací a našli co nejdříve správné řešení.

KIRTABUS - s jeho pomocí se snadno naučíte jakýkoliv cizí jazyk.

KLIFAR - jsem andílkem léčení, andílkem starajícím se o zdravá těla lidí, pokud jsem o to požádán. Mám na starosti správné trávení, omezuji nezdravé přejídání se, nastoluji v těle klid a řád pro zdravé hubnutí.

KMIEL - působí proti špatné náladě, kterou vám přivodili ostatní.

KOCHABIAH - navozuji dobré vztahy s tchýní či tchánem, abyste spolu dobře vycházeli. Stojí tito lidé mezi vámi a vaším partnerem? Je vaše domácnost spíše pod jejich režií? Chcete to změnit?

KOCHABIEL - čekáte na návrat partnerky a obáváte se, aby si mezitím nenašla jiného muže? Chcete její myšlenky směřovat pouze na vás? Rádi byste, aby si s nikým jiným nic nezačala, než se vrátí k vám? Pak zvolte mou pomoc.

KOKABEL - čekáte na návrat partnera a obáváte se, aby si mezitím nenašel jinou ženu? Chtěli byste jeho naprostý celibát, než se vrátí k vám? Střídá snad ženy? Rádi byste, aby si s nikým jiným nic nezačal, než se vrátí k vám? Pak zvolte mou pomoc.

KOKAVIEL - anděl povolující nemožné věci, vedoucí k uskutečnění.

KOLOPARTION - dává odvahu jednat podle své intuice.

KOMISOROS - nechcete čekat dlouho na splnění svého přání? Je vaše přání skutečně velké a vaše víra pevná? Máte pokoru v srdci? Přejete si, by se vám vyplnilo přání co nejdříve? Pak stačí si přát a já se postarám, by bylo vaše přání přijato k posouzení, by vám mohlo být co nejdříve splněno.

KORE - ocitli jste se v nejistotě a nevíte, jak z toho ven? Chcete mít jistotu, že jste na správné cestě? Pomohu vám.

KORNIEL - pomáhá při studiu těsnopisu a jeho snadnému uplatnění v životě.

KOTECHA - chrání dětské poklady až do jejich odhalení samotnými dětmi.

KRIMA - máte kolem sebe spoustu falešných lidí, kteří vám nepřejí? Vaši sousedé si na vás stále stěžují, i když k tomu nemají žádný důvod? Pak mne požádejte o pomoc, nahlédnu do jejich srdcí a ukážu vás v tom nejlepším světle.

KRONIEL - připletla se do vašeho vztahu jiná žena, a vy ji ve své blízkosti nechcete? Ohrožuje váš vztah? Mohla by vám odloudit partnera?

KRYSHTOF - pozvednu lásku, kterou máte na dně svého srdce, byste nechali minulost za sebou a hleděli do krásné budoucnosti.

KUTIEL - vede ruku lidem pracujícím s virgulí nebo siderickým kyvadélkem.

KYRIEL - pomáhá lidem krotit divoká zvířata.

LABEZERIN - zajišťuje úspěch v podnikání, nasměruje cestu vašim zákazníkům či klientům, by vás nepřehlédli a nakupovali právě u vás, by byli spokojeni s vaším zbožím či službami. Díky těmto lidičkám získáte také dobrý výdělek, na oplátku jim poskytnete kvalitní zboží či služby.

LABUSI - léčí dysfunkci mozku, aby se takoví lidé lépe začlenili do společnosti, takovýmto dětem dává dar učení a pobírání nových informací, aby s tím neměly velké potíže.

LAHABIEL - je Andělem milosrdenství, dohlížející na vaši ochranu před zlem a zlými lidmi.

LAHARIEL - pokud se vám zdá, že se vám vůbec nic nedaří, povolejte tohoto anděla, nechť vnese světlo do vašeho života.

LAILAH - dohlížím na početí miminka. By podařila se cesta dušičky do tělíčka vašeho malého děťátka. Však i vztah může být malé miminko. Proto i na zrody krásných vztahů dohlížím, by probíhaly v lásce a porozumění.

LAILIEL - chcete utajit svůj milostný poměr, aby se o něm nikdo nedozvěděl? Nebo snad chcete svého vyvoleného jen pro sebe, ale on již žije v jiném vztahu?

LAMACH - anděl odpočinku a meditací, nasměruje vás do míst, kde si odpočinete, naberete ztracenou energii.

LAMEDIEL - anděl pomáhající mít pevnou vůli zhubnout, věnovat se cvičení tak, abyste se mnoho neunavili, ale cvičení přesto bylo efektivní.

LARZOD - pokud toužíte poznat tajemství, která se ukrývají před vašimi zraky, získat moudrost a obdiv ostatních, pak zvolte tohoto anděla.

LAUHVIAH - vám ukáže slabiny nepřátel a konkurence.

LAUVIAH - nás vede přes veškeré zkoušky osudu, ať jsou jakkoliv zlé.

LAVAN - obrací vaše cesty naruby, byste šli podle osudu a zažívali skutečné štěstí tak, jak máte předurčeno. Pomáhá s přeseknutím pout karmických záležitostí.

LAZAI - odstraňuje parafilii, neboli sexuální úchylky.

LEBES - chrání vás na cestách plných dobrodružství, ochraňuje v exotických zemích.

LECABEL - je andělem talentů.

LEHAHIAH - je andělem výher, ať již peněžních, soudních, vztahových. Stačí se na něj dobře napojit, počkat na znamení, kdy bude ten nejvhodnější den, a pak jen štěstí podržet a nepustit.

LEIAZEL - chrání veškeré umění, umělce, spisovatele i jejich vydavatele.

LEILA - podívejte se do očí své lásky, upřímně a s pokorou v srdci. Zjistíte, zda je vaše láska pro vás připravena, nebo zda potřebuje ještě trochu času. Tento pohled si zapamatuje a přijde brzy, neboť tento pohled nebude moci vyhnat ze své hlavy. Uvidí svou vlastní touhu po lásce, po vaší lásce.

LEKADEL - dává talent a dovednosti.

LELAHEL - vám nadělí hodně optimismu.

LELIEL - chrání při vycestování na africký kontinent.

LEMANAEL - lehce se naučíte kterýkoliv slovanský jazyk.

LEUVIAH - vás obdaří vysokou inteligencí a dobrou pamětí.

LEVANAEL - čeká vás vyšetření u lékaře, a vy se obáváte špatných výsledků? Chtěli byste mít jistotu, že vše bude v pořádku? Trápí vás tyto myšlenky, a bojíte se, abyste si jimi nepřivodili onemocnění? Pak mě požádejte o pomoc.

LEVIAH - vytyčení cílů a jejich dosažení.

LEZALEL - chrání partnery, urovnává spory v partnerství.

LIOR - tento anděl ukáže vám vaší vnitřní krásu tak, byste byli krásní i pro ostatní.

LIRUX - jako anděl léčení dohlíží a odstraňuje mdloby.

LIVET - rozvíjí milenecké vztahy, dává do nich kreativitu, zbavuje pochybností.

LIWET - s tímto andělem dáte průchod svým tvůrčím myšlenkám.

LOGOS - jako nejstarší anděl dává velkou moudrost, trpělivost, vytrvalost, ale také plní přání týkající se porozumění určité záležitosti, na kterou rozum nestačí.

LOUDAIL - jako anděl léčení dohlíží na léčení artrózy.

LOXIM - jako anděl léčení dohlíží na alergie - léčí je a odstraňuje.

LUEL - pomůže vám ochránit to, co jste vytvořili vlastníma rukama. Dodává odvahu na další vaše projekty.

LUMAIL - pomáhá při studiu umělého jazyka zvaného esperanto.

LUMIEL - chystáte se na operaci a rádi byste, aby vše proběhlo v pořádku, a vy jste se mohli opět zařadit brzy do pracovního života? Bojíte se operace? Budu stát při vás, povedu chirurgům ruku, aby vše bylo v nejlepším pořádku.

LUXUIN - jako anděl léčení dohlíží na léčbu ekzémů.

LYKAEL - můžete ho žádat o velkou lásku, o spřízněnou duši nebo o lásku toho, jehož milujete. Pokud má tento človíček byť malé semínko lásky ve svém srdci, pak toto semínko vzklíčí a začne růst.

MACH - poskytující vnitřní pohled na svět, který je oku neviditelný.

MACHIDIEL - dává odvahu těm, kdož se bojí projevit svou lásku, kdož se bojí projevit své city.

MADAN - podává pomocnou ruku těm, kdož o to žádají. Napojí se na vaší duši a poskytne vám vedení.

MADIMEL - pomáhám zastavit finanční propad, chudým lidem dávám možnost výdělku, odstraňuji obavy o vlastní existenci nebo existenční problémy v rodině.

MADIMI - rádi byste od svého milého dostali dárek? Máte tento dárek již vybrán? Toužíte po něm?

MADIMIEL - dohlíží na správný rozvoj člověka, pokud se vám zdá, že jste se zastavili na místě, požádejte ho o pomoc.

MADOR - zajišťuje víru podloženou rozumem, zamezuje, aby lidé něčemu slepě věřili, podporuje je v tom, aby o tom dokázali také přemýšlet.

MAEL - neexistuje správné nebo špatné rozhodnutí, ani náhled na věc. Je to jen odlišný náhled, tento anděl vám otevře cestu, abyste dokázali pochopit také jiného člověka, jeho názor i jeho vnímání celé situace, a mohli se správně rozhodnout.

MAHADEO - pomáhá v časech samoty pochopit, proč je samota důležitá a k čemu vede.

MAHANANEL - láska má sílu uzdravovat tělo i mysl, a s láskou to tento andílek také činí. Posílá do vašeho srdce velkou lásku.

MAHARIEL - připravuje duše na jejich další cestu do dalšího těla.

MAHASIAH - zajistí, aby vás ostatní brali vážně.

MAHCHIT - anděl smrti, který odnáší duše dětí do nebe.

MAHZIAN - je Andělem léčení, jedním z hlavních pomocníků Archanděla Rafaela, dohlížející na oči.

MAION - dává lidem sebekontrolu a sebekázeň.

MAKTIEL - chraňuje stromy, poskytuje útočiště ptákům volně žijícím, dohlíží na lidi, kteří se starají o potravu ptáků přes zimu.

MALACHIEL - podává pomocnou ruku těm, kteří neuváženě prohráli velkou finanční sumu nebo ji někomu půjčili, poučili se ze svých chyb, pochopili, že ne vždy stojí štěstí na jejich straně, pokorně prosili za odpuštění své neuváženosti. Těmto lidem dává příležitost získat své finance zpět.

MALACHIM - otevírá dveře do magie a metafyziky.

MALAHIDAEL - dává odvahu stát si za tím, co je správné.

MALAIKA - poskytuje duchovní podporu lidem, kteří svou víru ztratili.

MALAKHAMAVET - nevíte, kudy kam? Opustil vás váš partner, a vy se cítíte na dně? Máte ty nejhorší myšlenky?

MALEK - chcete, aby partnerka vašeho milého pustila ho ze svých sítí, aby nedělala problémy? Bojí se váš milý, aby vám nějakým způsobem neublížila? Chcete ho uchránit tohoto strachu?

MALKIEL - poskytuje inspiraci, nápady. Pomáhá k úspěchu těm, kdož usilovně pracují.

MALTHANAEL - svítí na cestu, byste našli svou lásku, byste se nebáli vykročit a jít za svým štěstím. Dává lehkost vašim krokům, dává lehkost projevům lásky.

MALTIEL - ochraňuje učitele, dává jim trpělivost a autoritu.

MAMARAO - léčitel duševních potíží.

MANADEL - ochraňuje všechna zvířata, která mají domov pod vodou.

MANAKEL - vám dodá vnitřní i venkovní krásu.

MANU - dohlíží na plnění osudu člověka.

MAONGA - dostali jste se do exekuce ne vlastní vinou? Půjčili jste si peníze na dobrou věc, na dům, na podnikání, na vzdělání svých dětí? Chtěli byste věřitelům co nejdříve zaplatit? Chtěli byste mít dostatek financí na své dluhy? Tak poproste právě Maongu.

MARCUS - jsem andělem rozvodů. Se mnou se vám lehce bude říkat ženě, že jste se zamilovali do jiné, se mnou se ujistíte, že je to jediná správná cesta k vašemu štěstí.

MARDUK - navedu vás na dobré zaměstnání, dostanete pracovní příležitost podle vašich schopností a nároků.

MARGIVIEL - poskytuje mladistvou tvář, vepisuje do tváře moudrost.

MARIOK - odstraním z vašeho života největší překážku, která vám nedovoluje jít dál.

MARKEETA - jako svatá panna, která byla vzata mezi anděly, dohlíží na čistotu v lásce i víře, dodává naději k lepším zítřkům, pomáhá odolat pokušení při odloučení páru.

MAROCH - ochrání vás či vaše dítě před psychopaty a jinak duševně narušenými jedinci.

MASLEH - chybí ve vašem vztahu láska? Nerozumí vám partner? Nepodpoří vás ve vašich snech? Chcete to změnit? Rádi byste zažívali porozumění ze strany partnera?

MASNIEL - máte problémy s kamarádkou či kamarádem? Rádi byste s tímto člověkem navázali bližší vztah? Nebo jen tyto problémy chcete odstranit?

MASTHO - odstraňuje klam a iluzi, dává nahlédnout na skutečnou pravdu.

MATAN - hlídám zrcadlo a dohlížím, by lidé procházeli přesně tak, jak mají. Vkládám jim moudrosti do duše, by nezastavili se před zrcadlem, by nahlédli do své vlastní duše a nebáli se, by byli šťastni a měli své přání splněné. Nedohlížím jen na zrcadlo lásky, ale také na všechna ostatní zrcadla splněných přání.

MATAREL - dává silnou vůli odolat pokušení.

MATHLAI - poskytuje lidem, jež se izolují, odvahu vyjít mezi lidi, bavit se a být s ostatními v harmonii.

MATITYAHU - trápí vašeho partnera věkový rozdíl mezi vámi? Připadá si starý na vztah s vámi? Bojí se, abyste neměla jiné nároky než on, a udržel s vámi krok? Chcete ho této obavy zbavit?

MATRIEL - osuší vaše slzy bolesti, které máte v srdci.

MEBAHEL - chrání všechny, kteří se neumí bránit.

MEBAHIAH - vás probudí pravou lidskost a charitativnost.

MEDIMEL - ináší brigádu, pomocí které získáte potřebné peníze, pokud vám finance vydělané v práci nestačí.

MEHAHEL - naučí vás lásce k andělům, naučí vás je správně vnímat, byste jejich slávu mohli sami šířit.

MEHEL - pozvedne vaší duchovní frekvenci, posune vás dál ve vašem stoupání po duchovní cestě, otevře vám větší vnímání andělů.

MEHER - zradil vás ten, na kom vám hodně záleželo? Nebo se potýkáte s žárlivostí? Rádi byste to změnili, aby vás to nebolelo? Chcete tyto negativní emoce odstranit?

MEHIEL - je ochránce novinářů, spisovatelů a všech, kteří používají ke své práci pero.

MEHIKIEL - potřebujete vlastní prostor na své meditace? Chcete mít klidný koutek jen sami pro sebe, kde vás nebude nikdo rušit? Pak mě povolejte.

MELAHEL - chrání bylinkáře, zemědělce a ekology.

MELAKIM - hlídá bezpečnost dětí.

MELCHIAH - jsem hlídačem velkých lásek, které zůstávají v utajení. Pomáhám tyto vztahy povýšit na vztahy manželské, plné porozumění. Také promlouvám s naším pánem o činech, které se dělají ve vztazích a tím si také zasluhují více pomoci. Dohlížím na tok času, který pozastavuji nebo naopak urychluji.

MELCHISADEC - pomůže odhalit iluzi a klam, sundá vám růžové brýle, abyste viděli realitu.

MELECH - zbavuje vás nadvlády jiného člověka, abyste byli opět svobodní.

MELEK - řídí vztahy, jednání s ostatními lidmi, dává důvěru i porozumění.

MELIOTH - poskytuje útěchu v těžkých nemocech, dává naději na uzdravení, posílá do vašeho života toho, kdo vám může pomoci toto vše překonat a dívat se na svět pozitivně.

MELKAJAL - díky tomuto andělu si můžete přitáhnout osobu, po jejíž blízkosti toužíte, ze snu do reálného života.

MEMUNEH - s Urielem poskytuje krásné sny, zajišťuje jejich zapamatování.

MENADEL - vám zajistí lepší funkci v zaměstnání.

MENIEL - chcete pro lásku udělat vše, ale nechcete příliš riskovat? Nevíte, jaké ztráty byste mohli utrpět? Stojíte raději proto v povzdálí a nic neuděláte? Chcete to změnit?

MERCURY - dohlíží na plány, týkající se pokroku, aby došli naplnění a takovéto věci ulehčily lidem život.

MERESIJM - dospěli jste k závěru a rozhodnutí, ale ještě nějaké zbytky skládanky vám chybí? Tento anděl vám tyto střípky osvětlí a vy se budete moci správně rozhodnout.

MERIARIJIM - pomáhá překonat životní lekce tak, abyste se z toho poučili a mohli jít dál.

MEROS - ochraňuje váš dům před nepříznivým počasím, blesky, ohněm, vodou i větrem. Chrání vaši střechu proti poničení. Pro něho je váš bezpečný domov na prvním místě.

MESHABBER - anděl spolupracující s andělem smrti zvířat, dohlíží, aby zvířata zemřela ve chvíli, kdy jim to bylo přisouzeno osudem.

MESSIACH - dpoutá vás od minulosti, ukáže novou cestu vašeho života.

METATRON - pomáhá všem dětem udržet si víru a posiluje jejich sebevědomí. Vede je na jejich cestě životem.

MEZPOPIASAIEL - mnoho se hněváte, občas i bez důvodu? Chtěli byste se méně rozčilovat?

MIBI - utěšuje velký smutek, dává naději na lepší život.

MICAH - vede na cestě duchovního růstu.

MIDAEL - ochraňuje lidi sloužící v armádě.

MIEL - vede vás k uskutečnění vašich snů, dohlíží na to, aby k vám přišly finance, které k tomu potřebujete.

MIHAEL - pomáhá ke spokojenosti, oddanosti, věrnosti a plodnosti.

MIHR - vede obchodní vztahy ke spokojenosti.

MICHAL - chrání politiky, diplomaty a soudce.

MICHAEL - ctím spravedlnost, nastoluji pořádek, ochraňuji neprávem odsouzené, pomáhám v soudních a právních záležitostech, pomáhám všem, kdož jsou v právu. Položím vám nyní otázku: Je to spravedlnost nebo pomsta? Chcete to pro blaho ostatních, pro jejich štěstí, nebo volá po spravedlnosti jen vaše ego? Skutečně jste učinili vše, bych vám mohl pomoci? Podívali jste se do své duše? Proč chcete, abych při vás stál? Vyslovte své přání s pokorou v srdci, odpusťte těm, kdož vám ublížili, a já vám pomohu.

MIKAEL - hlídající správné rozhodnutí panovníků a prezidentů.

MIKAIL - navrací partnera zpět do vaší náruče, pokud nemůžete být spolu, ale přesto po tom oba toužíte, zavolejte ho ku pomoci.

MIKHAR - dohlíží na přizpůsobivost, pokud se tedy nechcete přizpůsobit vy, nebo někdo z vašeho okolí, a vás to trápí, zvolte tohoto anděla.

MIKIEL - chrání ty, kdož se starají o nemocné a mají to jako své povolání - sestřičky a ošetřovatelé.

MINIEL - probouzí city chladné osoby.

MIRI - možná jste v závěsu někoho, kdo si zaslouží také pozornost, ale kdo tohoto využívá ke svému prospěchu. Proč tedy nemít pocty, které náleží vám. Dohlíží na správné ohodnocení vaší činnosti.

MITHRA - rozděluje místo v nebi příchozím duším.

MITZGITARI - Nechte s ním odejít osobu, která patřila do vašeho života, nechte ji žít její vlastní život ve štěstí, ale bez vás. Propusťte ji jednou pro vždy.

MITZRAEL - zajistí, abyste měli dobrý úsudek a zachovali si chladné myšlení.

MIZAN - odstraňuje nespokojenost se současnou situací.

MOAKKIBAT - dohlíží na správné hospodaření všech, kdož se starají a pečují o hospodářská zvířata, zajišťuje dojivost a zdraví těchto zvířat.

MODINIEL - odstraňuje nepřizpůsobivost, hrubé chování vůči lidem či zvířatům.

MONACHIEL - další anděl lásky, dohlížející, aby se láska nevytratila při delším loučení. Pokud tedy svého partnera či přítele dlouho neuvidíte, a chcete, aby na vás myslel, zvolte tohoto anděla.

MORAEL - anděl poskytující úctu a zahánějící obavy.

MORDAD - anděl smrti, kterého můžete poprosit ještě o nějaký čas na tomto světě. Budete však pověřeni úkolem, který musíte splnit.

MORJEC - jako anděl léčení dohlíží na léčbu laryngitidy.

MORONI - čekáte telefon či SMS, a stále nepřichází? Těšíte se na zapípání mobilu od toho, na kom vám tolik záleží, a na druhé straně je ticho? Chcete být příjemně překvapeni?

MORQUS - jako anděl léčení dohlíží na léčení imunity.

MORSUX - jako anděl léčení dohlíží na léčení svalů, odstraňují z nich únavu.

MQTTRO - odešel váš syn z domova, hledá uplatnění v zahraničí a vy chcete, aby byl v pořádku?

MUMIAH - chrání všechny, kdož pomáhají ostatním.

MUNKAR - náleží vám dědictví, ale někdo vám ho chce upřít, nebo dokonce o něj připravit? Přejete si, aby soud dopadl ve váš prospěch?

MUNKIR - pokud žádáte napravení určitého člověka, povolejte tohoto anděla.

MUPIEL - napravuje zlomená srdce, zajišťuje bezpodmínečnou lásku, otevírá zklamaná srdce.

MUQTTRO - tento anděl dohlíží na mladé muže od 15 do 18 let jejich věku.

MURIEL - pomáhá dostat emoce pod kontrolu, zabraňuje pláči, ale i smíchu - záleží na přání. Pomáhá při rituálech, aby člověk nebyl smutný.

MUSTUF - jako anděl léčení dohlíží na odstranění pálení žáhy.

MUTUOL - žehná hudebním skladatelům a textařům.

MUXTRO - jako anděl léčení dohlíží na léčbu epilepsie.

NAADAME - odstraňuji zmatení, klam i iluze ve vztazích. Někdy zdá se vám, lidem, vše jako pohádka, avšak nedokážete vidět problém, který je zatím jen v plenkách a sílí. Nechcete ho vidět, proto objeví se ve chvíli, kdy už je pozdě. Pak přichází procitnutí. Plním také přání ohledně vztahů.

NAAMEL - otevírám přesně ty dveře, které nyní potřebujete ke svému štěstí. Vítám vás s otevřenou náručí a jsem připraven provést vás těmito dveřmi. Nebojte se vstoupit, svět, který žádáte, jest naplněn láskou.

NABO - toužíte po změně, ale nevíte, co vás čeká? Přáli byste si, aby změna byla k lepšímu?

NADAMAH - chystáte se na oslavu, či chystáte sami oslavu, a chcete, aby vše probíhalo bez problémů?

NADEZIEL - podpoří váš zájem k získání větších finančních prostředků, ukáže vám cestu k větším výdělkům.

NADIEL - dodává sebedůvěru, díky níž si budete více věřit a nebudete o sobě pochybovat.

NAFRIEL - poukazuje na váš vlastní zájem, abyste se nenechali ovlivnit ostatními. Vy jste stejně důležití jako ostatní, není důvod se podceňovat a být v závěsu.

NACHIEL - navozuje pocit vnitřního klidu. Nespěchejte a vše si dobře promyslete. Ukáže vám nejednu cestu, na kterou jste zapomněli nebo ji opomněli.

NAFTALI - zamilovali jste se, rádi byste se svou láskou bydleli, i ona s tím souhlasí, máte práci v blízkosti tohoto bydliště, ale přesto máte o svou práci strach, pokud přistoupíte k tomuto závažnému kroku?

NAHALIEL - žvot plyne jako voda, jděte za svými sny pomocí tohoto anděla. Osvoboďte se od hmotného světa, který radí držet se při zemi.

NAIRYOSANGA - přibývají vám starosti v práci, jste ve vedoucím postavení, rozhodujete o práci či platech zaměstnanců? Nemáte na výplaty? Rádi byste lidem zaplatili za jejich odvedenou práci, ale není z čeho brát? Jste majitelem firmy a nedaří se vám? Nairyosangha vám přivede příležitost, přivede na správnou cestu, abyste vše zvládli a odpíchli se ode dna a začalo se vám opět dařit.

NAKIR - každý jednoho dne musí složit zkoušku andělů. Tyto zkoušky jsou někdy lehké, jindy hodně obtížné. Chtěli byste pomoci složit tyto zkoušky?

NAKIXIEL - vás zkouší ve finanční oblasti, zjišťuje, zda skutečně potřebujete více financí, na co je chcete použít či do čeho je chcete investovat. Pokud shledá způsob investice jako příznivý pro vaši budoucnost, přivede vás na cestu vyšších příjmů.

NAKRIEL - vede vás vpřed s důvěrou, odstraňuje nedůvěru. Vede vás při dalších nejistých krocích.

NALCHAEL - andílek, který vás ochrání před mocí a ponižováním jiných lidí. Vloží do jejich srdce lásku nebo naopak chlad, by vás nechali na pokoji a mohli jste v klidu žít.

NALVAGE - zamilovali jste se do kolegy, díváte se na sebe a ani jeden nechcete udělat první krok? Přáli byste si, aby se vyslovil? Nebo chcete k vašemu prvnímu kroku kuráž?

NANAEL - ve vás probudí humanitní sklony.

NANGRIEL - zastavuje nátlak, ale také posedlost určitým vztahem nebo osobou.

NAOPHIEL - udržuje loajalitu manželů, manželek a milenců.

NARIEL - odstraní pocit neschopnosti, nebudete se již tolik zabývat tím, co si o vás druzí myslí. Začnete žít svůj vlastní život, podle svého.

NARSINHA - předurčí vám velké hrdinské činy, nebudete se bát konat.

NATHANAEL - odhaluje pravdu, která vám je ukrytá.

NATHANIEL - jako anděl vášně a touhy dopomáhá uspět v milostných záležitostech.

NATIEL - odráží veškeré zlo a útoky mířené proti vám.

NECIEL - jsem andělem spisovatelů a obchodníků s knihami, neboť kniha je jako svaté písmo. Zaujme vás, občas vás pobaví, ale mnoho pravdy se v ní skrývá a nutí k zamyšlení a přemýšlení.

NEHINAH - pomáhá při necromancii, ochraňuje před zlými duchy.

NELCHAEL - pomáhá při zvládání vzteku, žárlivosti.

NEMAMIAH - pomáhá policistům, hasičům a záchranářům. Také všem, kdož pomáhají ostatním, a sami jsou v ohrožení života. Také všem, kdož mají velkou zodpovědnost při pomoci ostatním lidem.

NERIA - dává vám trpělivost při čekání na splnění svého přání, čekání na správnou chvíli, která předčí vaše očekávání.

NERIEL - odstraňuje minulost, dává zapomnění na zlé věci, a nechává jen to krásné, co zbylo. Otevírá dveře do budoucnosti, lepší budoucnosti, je však třeba minulost nechat spát a již se k ní nevracet.

NESANEL - očistí váš hřích.

NETONIEL - tento anděl vám dopomůže ke slávě a proslulosti.

NETZACH - prožijete skutečné přátelství, potkáte díky němu člověka, o kterého se budete moci opřít.

NIBAELAH - chcete získat svou lásku? Zbaví vás smutku v lásce, a pomůže, aby ten, kdo vás miloval a stále v srdci chová, projevil svou lásku k vám. Spojí vás s člověkem, se kterým vás pojí stejný osud, pomůže vydržet vše a dovede vaší lásku k vám.

NILAJHA - pomáhá najít lásku a štěstí po zklamání nebo neúspěchu. Může být vzýván pro návrat partnera.

NILEAEL - žijete s člověkem, a přitom milujete jiného? Nechcete se současným partnerem otěhotnět, a rádi byste těhotenství ve chvíli, kdy po vašem boku bude člověk, kterého miluje? Pak zvolte tohoto andílka, by vás ochránil pro toho, koho milujete, a nezpůsobilo by vám těhotenství se současným partnerem problémy.

NISROC - zajišťuje bezpečnost při cestování, chrání před nehodami a pokutami.

NISSIM - toužíte po dětech, a rádi byste, aby tuto vaši touhu sdílel váš partner, vaše partnerka? Přejete si miminko a chcete, aby se na něj váš partner těšil stejně jako vy?

NITAJACH - pomáhá lásce a přátelství, dojít ke štěstí v těchto oblastech.

NITHAEL - vás obdaří štědrostí.

NITHAIAH - chcete slyšet pravdu, názor některého člověka na vás? Nechcete, by vám lhal do očí a jen vás chválil?

NITHHAIAH - ochraňuje při okultních vědách.

NITHIEL - nebojte se vykročit vstříc za svým štěstím, ve jménu lásky, se srdcem na dlani. První krok je vždy nejtěžší, ale je potřebný k úspěšnému a šťastnému životu.

NITIKA - poskytne vašemu drahokamu či polodrahokamu tu správnou léčivou sílu.

NOAPHIEL - pomáhá lidem - diabetikům - zmírnit jejich obtíže.

NOGAHEL - chtěli byste se zbavit negativních myšlenek, nebo je eliminovat?

NOGANIEL - Vynutí lásku, může přinutit kohokoliv, aby vás miloval. Druhé poslání tohoto andílka je přivést člověka, který vás miluje, k rozumu, aby své city projevil a nebál se toho.

NOHAKTIEL - rozpouští dluhy, přivádí do života lepší zaměstnání, byste dluhy splatili a mohli v klidu spát.

NOJIH - jako anděl léčení dohlíží na léčbu otoků.

NOLO - jako anděl léčení dohlíží na léčení cyst.

NOPOL - jako anděl léčení dohlíží na léčení sekrecí, zastavuje krvácení z nosu, vyprazdňuje ucpaný nos.

NORST - jako anděl léčení dohlíží na léčení kolitidy.

NURIEL - dává vám moc nad jinými.

OMER - jsem jedním z andělů hlídající dvě půlky duše, mým úkolem je sladit myšlenky dvou půlek duší do jedné jediné myšlenky, a tím je láska, harmonie a porozumění. Jakmile tohoto dosáhnete, jste připraveni vše společně prožívat. Proto také tyto myšlenky co nejvíce posiluji, pokud mne o to požádáte.

ONKANON - pomohu vám nebo vašim milovaným vyjádřit vnitřní city, zvláště v oblasti lásky. Neboť lásku je třeba v úctě chovat, přijímat jí takovou, jaká ve skutečnosti je. Nebát se jí. Nebát se vyjádřit a vyslovit to, co uvnitř skrýváte.

OVADYEL - vaše tělo i mysl nejsou zcela čisté, proto svěřte se mi do rukou, bych mohl odstranit vše, co vám brání ve štěstí.

OERTHA - pomáhá nemocným se zápalem plic překonat vše v pořádku a ve velice krátké době.

OFANIEL - nevíte, kudy dál? Máte v hlavě cíl a nevíte, jak se k němu dopracovat? Pak využijte síly tohoto anděla.

OFIEL - přejete si, aby se radost vrátila do vašeho života? Potřebujete ke štěstí něco? Pak to sdělte Ofielovi a počkejte, on vám tuto radost přinese. Vaše radost se však musí týkat materiálních věcí, není to andílek lásky, proto ho o radost v lásce nežádejte.

OHAZIA - dává produktivitu vaší práci a organizovanost.

OCH - je Andělem léčení, jedním z hlavních pomocníků Archanděla Rafaela, dohlížející na činnost srdce, žil, tepen a krve.

OLINDA - chrání váš majetek před zloději.

OMAEL - chrání chirurgy při práci, dává soucit s trpícími, poskytuje trpělivost při velkých životních překážkách.

OMELIEL - pomůže vám ovládat vaše nálady, při špatné náladě napomáhá k náladě dobré.

OMNIEL - pomáhající zažít pocit jednotnosti se všemi živými bytostmi.

OMOPHORUS - díky němu dovedete zpětně zhodnotit jakoukoliv situaci a pochopit důvody, které k tomu vedly.

ONAFIEL - jak velké finanční prostředky byste chtěli mít? Rádi byste měli jistotu do budoucna a nemuseli počítat každou korunu? Rádi byste si zajeli k moři, odpočinuli si, či viděli světovou památku, kterou znáte jen z knih či televize? Pak o to požádejte Onafiela.

ONAYEPHETON - odstraňuje překážky, díky němu je všechny překonáte, ale vezmete si z nich také poučení. Nebude to však mít na vás tak velký dopad.

ONZO - dává každému, co si zaslouží.

OONIEMME - pokud chcete požehnat člověku, který je od vás vzdálen, a nemáte jinou možnost, pak poproste tohoto anděla.

OPERN - jako anděl léčení dohlíží na léčbu kuřích ok.

OPHIEL - tento anděl vám pomůže v rozjímání a v pochopení svého účelu na tomto světě.

OPIEL - anděl pomáhající lidem v získání lásky.

OPOJEL - jako anděl léčení dohlíží na nespavost, by se krásně a klidně spalo, léčí zánět spánkové kosti.

OPRST - jako anděl léčení dohlíží na léčbu kopřivky.

ORAFUSIUS - tento Cherubín patří mezi 4 anděly Božského čtyřlístku. Jeho růžičky na hlavě jsou modré, neboť je obklopen modrou barvou. Jako jeden z nejvyšších Cherubínů dohlíží na plnění zkoušek, ale také přináší velkou náruč lásky.

ORANIR - pomáhá tělu odolat při infekčních a bakteriálních onemocněních.

ORIARES - dává příležitost, přivábíte každého, koho si usmyslíte, pokud tento človíček o to alespoň ve svém srdci stojí.

ORIEL - chcete jít správnou cestou? Potřebujete změnit něco ve svém životě? Nevíte, kudy kam?

ORIFIEL - vyřizujete si osobní bankrot a chtěli byste uspokojit co nejvíce věřitelů? Toužíte žít bezstarostným životem, bez dluhů?

ORMAEL - nadělí pozornost člověka, nasměruje ji na vás, ukáže vás v nejlepším světle.

ORMUZD - chystáte se na dovolenou do země, kde není zrovna bezpečno? Ochráním vás na této cestě.

OSAEL - dává velkou naději na výhru, vede vaší ruku při výběru losu, díky němuž můžete přijít k velkému bohatství. Dává do snů výherní čísla.

OSENY - vede vás při studiích, abyste pochytili co nejvíce z dané látky a byli úspěšní při zkouškách.

OSGAEBIAL - naplňuje vaše cíle, dává vám oddanost v tomto směru.

OTHEOS - anděl odkrývající poklady ukryté na dnech oceánů.

OTINIEL - jděte za svou láskou, ať již v myšlenkách, nebo při následování svých kroků. Vaše myšlenky nyní zachytí mnohem silněji, než v jiný den, neboť dnes je vaše duchovní propojení dokonalé. Pokud se vám dnes ozve, pak neváhejte a utíkejte za svou láskou, pokud se vám dnes neozve, pošlete ji tu nejkrásnější myšlenku, jaké jste schopni, byste jí dodali odvahu ozvat se vám.

OTNIEL - jste uvězněni ve svém strachu? Nemůžete díky němu volně dýchat a být šťastni?

OTROJ - jako anděl léčení dohlíží na odstranění bolesti při menstruaci, odstraňuje premenstruační syndrom.

OUESTUCATI - propustí toho, koho svazujete svým chtíčem, avšak lásku k tomuto člověku necítíte. Přivede vám toho, koho budete milovat a on vás.

OUL - pomůže vám překonat váš strach, abyste mohli volně dýchat a již se nebáli. Pomáhá zejména při traumatech z dětství.

OUMRIEL - pomůže vám rozhodnout se, uvidíte možná rizika, ale také důsledky svého jednání či rozhodnutí.

OVADYEL - vaše tělo i mysl nejsou zcela čisté, proto svěřte se mi do rukou, bych mohl odstranit vše, co vám brání ve štěstí.

PADEAL - pomáhá těm, kdož se chtějí vymanit z nepříjemné etapy svého života. Možná chcete opustit partnera, změnit práci, jít svou vlastní cestou...

PADIEL - vrací ztracenou energii, pomáhá v časech nouze, vnáší lásku do vašeho srdce.

PAGIEL - splním vaše sny a touhy, které vycházejí z čistého srdce. Žádat můžete v oblasti lásky, práce, majetku, zdraví, ale i v jiných oblastech. Avšak vaše srdce musí být čisté a plné pokory.

PAHALIAH - vás zbaví zoufalství a smutku.

PAHYJSIEL - podporuje touhu po penězích, zdravou touhu, by k vám peníze skutečně přišly.

PACHIEL - má vaše dítě problémy ve škole, odmítá do ní chodit nebo chodí za školu? Rádi byste v něm vzbudili zodpovědnost?

PAIMONAH - máte domácího mazlíčka a chtěli byste mu více rozumět? Chtěli byste rozumět tomu, co říká, a třeba nejen jemu? Toužíte po daru mluvit se zvířaty, i když jen pomocí myšlenek a pohledu do očí? Pak vám tento anděl pomůže.

PAMMON - pomáhá při léčení karcinomu prsu, snaží se zabránit metastázám.

PANIEL - mnoho dospělých potomků nechce se odpoutat od svých rodičů a využívá výhody rodinného prostředí. Proto také já mám za úkol všechny tyto děti napravovat, by nespoléhaly se na rodiče, ale začaly se chovat jako dospělí. K tomu však potřebují mít dostatek financí a s tím také vhodné zaměstnání. Toto vše vkládám do mysli těchto mladých lidí, by začaly žít svým životem.

PANCIA - tento běloskvoucí a zářivý anděl vám přináší čisté myšlenky zbavené všech nečistot a negací.

PANTALEON - plánujete nějakou akci, a rádi byste na ní někoho pozvali? Ať je to oslava, návštěva divadla či koncertu, či krásná dovolená? Rádi byste, aby tento člověk vaše pozvání přijal?

PARASIEL - podporuje vaše schopnosti a talenty, díky němu je dostanete na povrch a budete je moci uplatnit ve svém životě.

PARENDI - je anděl hojnosti, a to hojnosti v jakékoliv podobě. Záleží tedy, co vám skutečně chybí.

PASCHAR - čekáte nějakou zprávu, a chcete, aby byla co možná nejpříznivější? Pak se obraťte na tohoto anděla.

PASTORIEL - pomůže vám docílit vaší touhy v oblasti lásky a sexu.

PATHA - zajistí diskrétnost vaší záležitosti, nedozví se to nikdo, komu to není určeno.

PATROZIN - dohlíží na početí miminka.

PATTENY - vyrovnává vaše energetická centra tak, aby byla v souladu a harmonii pro šťastnější život.

PELIEL - žije vaše dítě s člověkem, který má exekuci? Nechcete, aby na to doplatilo? Víte, že toto není vhodný partner pro vaše dítě? Chcete, aby se vrátilo domů a s tímto partnerem se rozešlo jednou provždy? Nebo má rodina partnera vašeho dítěte na něj špatný vliv?

PENAT - pokud se chcete lépe poznat, pochopit se, pochopit své jednání, pak zvolte tohoto anděla.

PENDROZIEL - probouzí vaše schopnosti, vaší tvořivost, s ním si můžete splnit sen z umělecké sféry.

PENIEL - rádi byste, aby vaše ratolest nevyužívala jen "mama hotel", ale přiložila také ruku k dílu, a dokázala si vydělat své vlastní peníze? Rádi byste pro vaši ratolest dobře placenou práci?

PERMAZIEL - pomáhá zmenšit karcinom endokrinních orgánů, snaží se zabránit metastázám.

PERPETIEL - pomáhá dokončit všechny stavby, které byly započaty, ale i stroje.

PESAGNIYAH - dává vytrvalost při sportu, dosáhnete mnohem vyšších výkonů, budete úspěšní.

PETAHYAH - osvobozuje vás od vašich nepřátel.

PETHEL - dává v partnerství společné cíle, sounáležitost, společné koníčky.

PHAIAR - nebojte se udělat první krok s tímto andělem ke své spokojenosti.

PHAKIEL - pomáhá zmenšit a vyčistit nádory krvetvorné tkáně.

PHALDOR - anděl hlídající věštce, psychotroniky a telepaty.

PHALEG - pomůže vám zvládnout zlobu a hněv, díky němu se budete cítit více v pohodě.

PHALGUS - pomůže, pokud ztrácíte půdu pod nohama, pokud je něco, co nedokážete sami.

PHANUEL - vede vás cestou odpuštění a nápravy svých činů či slov.

PHARNIEL - čas nám nepatří, máme ho pouze půjčený. Tento anděl pomáhá nehledět na čas a zaměřit se na důležité věci právě teď.

PHARZUPH - anděl sexu v jakékoliv podobě. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, co vás láká, a nevíte, zda by vaše touhy byly partnerem vyslyšeny, požádejte tohoto anděla.

PHATIEL - zmenšuje nádory všeho druhu, je zde potřeba, jako u každého léčení andělů při nádorech, plná spolupráce nemocného člověka. Nádory neléčí naráz, je tedy nutné dodržet léčbu. Je třeba víra v uzdravení, pak pomůže s regenerací vašeho těla.

PHIRE - je čas podívat se na problém z jiné perspektivy, jako nezaujatý pozorovatel. Pokud s tímto máte problém, pak požádejte tohoto anděla.

PHITIS SOFIA - pomáhá dosáhnout každého cíle, který si vytyčíte. Posiluje vaše silné stránky a léčí slabé stránky.

PHORLAKH - dává ctižádost, jít si za vyššími cíli, hlavně v oblasti zaměstnání.

PHUEL - pomáhá proti náladovosti, navrací vnitřní klid.

PHUL - ochraňuje vás v době pobytu v lázních. Napomáhá procedurám, aby byly co nejúčinnější.

PITOSIEL - pomůže vám přijmout své vlastní chyby a jejich důsledky, odstraní vše negativní, by k vám finance začaly proudit.

PNIEL - pokud máte pocit, že se proti vám spikl celý svět, že vám nevychází vše tak, jak má, pak se obraťte na tohoto anděla a žádejte ho o nápravu i o trpělivost, která vám chybí.

POIBENST - jako anděl léčení dohlíží na léčbu inkontinence.

POIEL - poskytuje bohatství a skvělé nápady, díky nimž můžete přijít k nemalým penězům.

POLIAL - pomáhá ocenit jedinečnost života.

POLL - jako anděl léčení dohlíží na lidi s Krohnovou nemocí.

PONPIJ - jako anděl léčení dohlíží na odstranění nemocí žaludku - vředy, křeče, potíže.

PORNA - potřebujete se položit do práce, ale stále vás něco rozptyluje? Požádejte tohoto anděla.

POROSA - pomůže vám nepřemýšlet nad věcmi, které stejně přijdou, ale důvěřovat sobě a svému přesvědčení. Co se má stát, to se stane, a pokud to nedokážete hodit za hlavu a nemyslet na to, poproste tohoto anděla.

POSWUT - jako anděl léčení dohlíží na léčbu křečových žil.

POYEL - anděl Poyel dohlíží na splnění nejen novoročních předsevzetí.

PRAVUIL - máte možnost dostat se na vyšší pozici, ale nevěříte si, že na to máte? Je třeba, abyste se ujali vedení? Chcete dodat sebedůvěru a respekt ostatních?

PRAXIL - máte sílu dokázat vše, možné i nemožné, tento anděl vám dodá vytrvalost.

PRESNOSTIX - pokud chcete více na sobě pracovat, a vše jste již vzdali a stali jste se pohodlnými, ale zjistili jste, že se vám přestává dařit, poproste tohoto anděla, aby vám pomohl zapracovat na sobě, dal vám sílu vše zvládnout.

PRONOIA - nedokážete rozpoznat znamení, která vám andělé sesílají? Rádi byste věděli, co děláte špatně?

PRUEL - pokud nemá vaše onemocnění příčinu, nebo je příčina neznámá, poproste tohoto anděla o léčení.

PRUKIEL - dávám andělskou krásu každému člověku, který mě pustí do své blízkosti. Poskytuji lidem neodolatelný šarm a přitažlivost, by docílili všeho, co si usmyslí

PURIEL - nedíváte se na detaily, které vám přivozují nepříjemnosti? Rádi byste byli více důslední?

QADDIS - zabraňuji strachu, by se dostal na povrch. Pokud tam již je, odstraňuji ho skrze svou moudrost. Pracuji se strachem lidí a přeměňuji ho na touhu. Neboť velká touha dokáže strach odstranit.

QADDISIN - ochraňuje děti před manipulací rodiči (tahanice o dítě u soudu)

QALBAM - pomáhám s každodenními obtížnými úkoly tak, byste je co nejlépe zvládli. Každý úkol se dá zvládnout s lehkostí, pokud znáte správnou cestu. A já vám s touto cestou mile rád pomohu.

QADOSCH - povolá do vašeho života lidi se stejným myšlením, jako máte vy. Získáte jejich podporu a budete se dále zdokonalovat.

QAFR - jako anděl léčení dohlíží na léčení kandidy.

QAFSIEL - bojuje proti vašim nepřátelům, aby vám nehrozilo žádné nebezpečí.

QIBYJCIEL - přináším touhu do srdcí anam cary, do srdcí těch, kdož ještě spojeni nejsou, by našli cestu k sobě a postavili se za svou lásku. Neboť jen velká láska zasluhuje si dary nebeské, jen velká láska stojí za život člověka, pokud má vedle sebe toho, na koho se může spolehnout a kdož podporuje každý jeho krok, kdož kráčí po cestě této lásky společně ruku v ruce.

QAHIL - jako anděl léčení dohlíží na léčbu oči - od slzení, po zákaly, ale i další nemoci týkající se očí.

QAMIEL - pomáhá vám za každé situace říci pravdu, ať je jakkoliv bolestivá. Tuto pravdu pronesete s největším citem, ostatní se pro to na vás nebudou zlobit.

QANA - jako anděl léčení dohlíží na léčení bulimie.

QANIHIEL - pomáhá v seberozvoji, by k vám mohlo přijít více peněz.

QETAVIGAEL - přináším klid a mír do duše anam cary, by myšlení dvou lidí bylo naprosto stejné, by se doplňovali a ochraňovali jeden druhého, by jejich společné úsilí na vztahu vydrželo na věky.

QICIEL - dohlížím na velké lásky, na anam cary, by šli společně svou cestou lásky a z této cesty nesešli.

QIGYICIEL - tento Cherubín patří mezi sedm nevyšších cherubínů. Sídlí u samotného Boha. Jeho růžičky na hlavě jsou modré, neboť je obklopen modrou barvou. Velká růže je červená, jako velká láska. Lístečky světle zelené symbolizují peníze. Přináší lásku a prosperitu ve všech oblastech života.

QINTINAEL - spojuji dvě půlky duše v jednu, vkládám do ní moudrost a rozvahu, podporuji dva lidi, kteří mají společnou duši, by se našli a byli spolu šťastni.

QIZVIXIEL - posílám lásku andělů do vztahu anam cary, by prožívali nebeskou lásku v každém okamžiku a spojili se jednou pro vždy v dokonalé harmonii.

QOON - jako anděl léčení dohlíží na odstranění chrápání.

QUKDINIEL - hlídám zdraví anam cary, by netrápili je závažné nemoci, by měli velkou sílu k ochraně jeden druhého, by netrpěli neduhy a mohli se věnovat pouze své lásce.

QUSBAMAEL - přináším velkou prosperitu do lásky anam cary, by tito lidé měli peníze na vše, co je pro ně důležité, i na dary pro ty, jež milují.

RAACHIEL - nesete na zádech těžký balvan, problémy se kupí, a vy nevíte, zda bude tohoto trápení konec? Rádi byste tento balvan, ať již je z jakékoliv oblasti života, odložili a šli životem volněji? Rád tento balvan sejmu z vašich beder, pokud mě o to požádáte.

RAAMIEL - potřebujete pročistit vzduch? Zdá se vám, že se ve vztahu stále točíte v kruhu a dusí vás to? Chtěli byste změnu k lepšímu?

RAASIEL - povolává se v období beznaděje.

RABIA - popomáhá chopit se příležitosti, kterou možná nevidíte, ale s tímto andělem ji nemůžete přehlédnout.

RADUERIEL - pomůže vám proniknout do podstaty věcí, dává moudrost.

RAEL - dohlíží na lidi, kteří se tancování věnují více, nemají ho jen jako zálibu. Pomůže být v tomto směru nejlepší, zdokonalovat se a učit novým věcem.

RAGALIEL - pomáhá bezpečnému sexu, stojí při plánovaném rodičovství.

RAGUIEL - vkládá lidem duchovní víru.

RAHAB - vyslyším vaše modlitby ohledně vztahu, který nenalézá naplnění. Vnesu do vašeho života štěstí právě v této oblasti.

RAHATIEL - zastáváte těžkou, fyzickou práci, a rádi byste změnili povolání, abyste si odpočinuli? Chcete více používat rozum a méně svaly?

RAHDAR - pokud se mnoho snažíte, a výsledek se nedostavuje, je to proto, že vaše touha je moc silná a blokuje vám mysl. Tento anděl vám pomůže vyvážit vaše myšlenky.

RAHMIEL - je Andělem milosti, dohlížející na soucit.

RAHTIEL - nabádá k naslouchání toho, koho milujeme, projevení svých citů a odevzdání se v lásce a věrnosti.

RACHEIL - láska a sexualita, dává vyšší výkony v sexu, odstraňuje chladnost.

RACHEL - dodává sebedůvěru, vede vás na cestě humoru. Díky ní pochopíte humor ostatních a rozpoznáte dvojsmyslnost slov.

RACHIEL - přejete si holčičku, nebo spíše chlapečka? Chcete, abyste si mohli zvolit pohlaví svého miminka, které teprve plánujete?

RACHIN - rádi byste si vzali člověka, na kterého často myslíte, rádi byste, aby váš budoucí vztah byl požehnán, a tento člověk projevil více zájmu o vaši osobu? Nebo byste s ním jen chtěli prožít něco krásného, co by vydrželo?

RACHMIEL - napomáhá dobrému porodu.

RAIN - stojí při vás v lásce, ale také v pracovních záležitostech. Obnovuje city, které člověk nechce projevit (v lásce), napomáhá zlepšení situace (zaměstnání).

RAFAEL - léčím skrze Boha i všech vesmírných energií. Mé jméno znamená: Bůh uzdravuje. Potřebujete-li něco ve svém životě vyléčit, odevzdejte mi to. Starám se o všechny vaše bolesti těla i duše, a rád pomůžu každému, kdo mne požádá o pomoc. Je však potřeba odevzdat vše, co vás trápí, s pokorou v srdci a s vírou.

RAGUEL - jsem archandělem lásky, pomáhám urovnávat vztahy pro lepší komunikaci, přátelství a lásku. Milujte ostatní, dejte jim volnost, ať se sami rozhodnou, jakým životem by chtěli žít. Pokud jim dáte svobodu, zůstanou ve vašem životě nebo do něho vstoupí. Pokud budete však myslet na sebe více než na druhé, budete prosazovat své štěstí před štěstím ostatních, pak člověk, kterého milujete, nebude součástí vašeho života. Až do doby, dokud to nepochopíte.

RAZIEL - pomohu vám odhalit veškerá tajemství, která potřebujete nyní k tomu, byste procitli, byste netrpěli. Naučím vás rozvíjet svou intuici a vesmírné vědění. Pomohu vám odblokovat vše ve všech oblastech života, ať se tyto blokace týkají lásky, práce, penízků, či něčeho docela jiného.

RAKHANIEL - díky němu dokážete dobře zvážit všechny možnosti a moudře se rozhodnout.

RAMAN - přináší radost a štěstí.

RAMIEL - pomáhá s motivací, dává jasný cíl, odstraňuje pochyby.

RAMONA - pomáhám a ochraňuji všechny slabé tvory, kteří se nemohou či nesmějí bránit. Ochraňuji lidi, by se dostali ze spárů zlých lidí, ochraňuji zvířata, by nebyla týrána, ochraňuji kohokoliv, kdož je bezbranný či má strach se postavit bezpráví. Stačí mě jen požádat o tuto laskavost.

RAMPEL - přináší trpělivost a klid, poukazuje na to, že vše má svůj čas a je dobré nic neuspěchat.

RAPITHWIN - chrání kořeny rostlin v zimě, aby neumrzly ani neuhnily.

RASANSTAT - přináší vám do života upřímnost a poctivost.

RASH - stojí při vás v soudních záležitostech týkajících se trestního řízení.

RASHIEL - pomáhá dívat se na věci s nadhledem a nebrat je tak vážně.

RATA - přináší vám do života vstřícnost.

RAUEL - přináší úspěch ve finanční oblasti, pro úspěšný rozjezd firmy.

RAUERIEL - ochraňuje hudebníky hrající na strunné nástroje.

REGALIEL - chrání miminko zplozené z velké lásky.

REHAEL - chrání před onemocněním, které by znamenalo trvalé následky.

REHEL - chrání věřící, bojuje proti nevěřícím, mající zlé úmysly. Chrání hrobky před poničením a vykradením.

REIAIEL - čekáte na vyjádření člověka, kterého milujete, a rádi byste, aby se rozhodl pro vás? Používá spíše rozum, a zdá se vám, že jeho srdce je plné lásky k vám?

REIYEL - vám pomůže v meditaci.

REKHODIAH - dopomáhá k dobrému osudu, dává do vašich rukou štěstí. Věří, že toto štěstí budete opatrovat a dbát, aby se rozrůstalo.

REMIEL - dává nahlédnout do budoucnosti.

REMLIEL - přivede Ježíše do vašeho srdce ještě více, byste ho tam také cítili.

REQUEL - jako anděl trpělivosti přináší Boží dar, který vám ukáže, že jdete po správné cestě a že se vyplatí počkat na splnění svého přání.

REQUIEL - pomáhá nemocným k uzdravení.

REYAIEL - pomáhá uskutečnit dlouhodobé plány.

RHAMIEL - potřebujete cítit laskavost od člověka, od kterého se vám jí nedostává?

RHAUMEL - stojí při vás v soudních záležitostech týkajících se občanskoprávního řízení.

RIBBOTAIM - dopomáhá jednat rychle v jakékoliv záležitosti. Poskytuje úspěšnost této situace.

RIDDIA - je Andělem milosrdenství, dohlížející na sucho. Pokud tedy pěstujete cokoliv, můžete si díky tomuto andělovi zajistit úrodu.

RIDWAN - máte strach ze svých stínů, bojíte se, i když víte, že nemáte důvod? Chtěli byste tento strach překonat? Je váš strach ze samoty, z toho, že vás váš milovaný nemiluje, nebo se bojíte o svou existenci?

RIEHOL - pomůže vám více si věřit a nebýt závislý na ostatních, budete se rozhodovat sami za sebe, zvážíte, co je pro vás nejlepší.

RIFION - pomůže vám přijmout pravdu, a zbytečně proti ní nebojovat.

RIGZIEL - pomáhá odvrátit zlo, přivede do vašeho života velké štěstí, pokud si ho zasloužíte.

RIKBIEL - posiluje lásku, dává sílu překonat všechny nástrahy, vysílá léčivou sílu lásky.

RIMEZIN - pomůže vám rozpoznat, co se nyní děje, a nepřehlížet důležité detaily.

RISNUCH - ochraňuje lesní zvěř v zimním období, plní jedno přání tomu, kdo se o tato zvířata postaral přes zimu - nosil jim jídlo v době, kdy neměla zdroj potravy.

ROELHAIPHAR - zabraňuje nejhorším věcem.

ROCHEL - je Andělem světských potřeb, dohlížející na nalezení ztracených či odcizených věcí, tak, aby se k vám vrátily v pořádku.

ROJSUX jako anděl léčení dohlíží na lidi trpící ztrátou paměti a zmírňuje jejich potíže, navrací paměť.

RONIR - jako anděl léčení dohlíží na odstranění hučení a šumění v uších.

RONJIM - jako anděl léčení dohlíží na léčbu a odstranění oparů.

ROOLIJO - jako anděl léčení dohlíží na léčbu chudokrevnosti.

ROPYG - jako anděl léčení dohlíží na léčbu lišeje.

ROREX - dává léčivou energii v době nachlazení, chřipky a angíny.

ROSABIS - posvěcuje snubní prsteny.

RPOL - jako anděl léčení dohlíží na léčbu výrůstků.

RUBIEL - nemůžete občas odolat a rádi vložíte své penízky také do hazardních her? Chtěli byste mít štěstí při hře a vyhrát?

RUDOSOR - tento anděl vám pošle viditelné znamení, které naznačí, jak se věci mají, nebo co je třeba ještě pro danou věc udělat.

RUHIEL - odstraní to, co už nepotřebujete, ale nedokážete se toho sami zbavit.

RUCHIEL - pohádali jste se s někým, či jste někoho ve zlosti uhodili? Je ten někdo váš milovaný, a vy cítíte, že jste si tímto do jeho srdce zavřeli dveře? Chcete, aby na toto co nejrychleji zapomněl a měli jste šanci na vztah s tímto člověkem?

RUMAEL - má vaše láska srdce z ledu, neprojevuje své city, nekomunikuje s vámi, nebo s vámi naopak komunikuje jen zdvořile? Chtěli byste víc?

RUMAIL- posvěcuje knihy andělů, vkládá do vašich rukou slova, byste se této činnosti také mohli věnovat.

RUMAN - přináším osvícení, díky němuž poznáte, proč putujete po Zemi, co máte udělat. Přináším velké štěstí do vašeho života.

RUSVON - ukáže vám krásy nebeské, provede vás životem s lehkostí a radostí.

RUWANO - odstraňuje temnotu, kterou nyní procházíte, a mění ji na jasné světlo.

SABAOK - pokud jste připraveni pro své přání a očekáváte jeho splnění podle svých představ, ale něco vás stále brzdí, nebo se přání mnoho zpožďuje, pak volte tohoto anděla

SABATHIEL - našli jste osudového partnera, a přesto nemůžete být spolu? Spojím vaše půlky duší, by duše došla dokonalosti a mohla zažívat všechny radosti, které se vám nabízejí. Spojím vás s osudovým partnerem v dokonalý harmonický vztah.

SABRAEL - je Andělem léčení, jedním z hlavních pomocníků Archanděla Rafaela, dohlížející na vyléčení nemoci.

SABREAEL - bojuje proti chorobám způsobených z lásky.

SABRIEL - odpuštění, obzvláště odpuštění sami sobě, kvůli tomu, co nás tíží.

SAGDOLON - stojí při vás v soudních záležitostech týkajících se pracovněprávního řízení.

SAGNESSAGIEL - je Andělem milosti, dohlížejícím na moudrost lidí.

SAHAKIEL - chtěli byste miminko, ale vaše tělo stále odmítá donosit ho až do samého konce? Procházíte potraty, a přesto se nevzdáváte a zkoušíte to stále dál? Požehnám vašemu těhotenství, abyste zažili pocit štěstí při porodu, a pomůžu s výchovou.

SAHAOIEL - ochraňuje ptactvo, holubice a přináší lidem volnost.

SAHAQIEL - trestá lidi týrající zvířata.

SACHIEL - vám pomůže zbavit se dluhů, pomůže vyřešit finanční problémy.

SACHLUF - chrání rostliny, dává jim léčivou sílu, stará se, aby dobře prospívaly a sloužily lidem na jejich neduhy.

SACHLUPHOS - tento andílek urovnává vztahy mezi rodiči a dětmi. Uzdravují bolest související z nepochopení rodičů.

SAJICIEL - máte partnera, po kterém toužíte, ale on se nechce vzdát svého současného stavu? Je jeho žena fúrie, trýzní ho psychicky, poutá ho k sobě? Rádi byste ho učinili šťastným?

SALAFIEL - používá se při modlitbách.

SALILUS - pomáhá nalézt poklady, které jsou ukryty po mnoho staletí, pomáhá archeologům.

SALIR - jako anděl léčení dohlíží na děti narozené i nenarozené a odvrací od nich onemocnění obrny.

SAMAEL - vede k vytrvalosti a odvaze.

SAMAKIEL - chystáte se k bláznivému kroku, ale víte, že je správný? Potřebujete k tomu více odvahy? Nebo jen potřebujete vedení?

SAMANDIRIEL - je Andělem zrození, dohlížející na plodnost páru, ať již ženy či muže.

SAMAX - pomůže soustředit se jen na to podstatné.

SAMERON - odklání pozornost exekutora do doby, než máte na platby svých pohledávek. V tomto případě musíte však mít snahu na tom pracovat.

SAMHII - vede vaší ruku při psaní deníku.

SAMRAFIL - odcházíte do světa za prací a lepším životem, chcete být úspěšní? Toužíte prožít svůj pobyt v zahraničí bez komplikací?

SANDALPHON - andělský princ dávající vám sílu překonat všechno zlé.

SANGARIAH - stojí při vás v období půstu, doplňuje tělo potřebnými živinami.

SANGRARIEL - odvrátí kroky zlých lidí od vás, do vašeho domu nevkročí.

SANNUL - pomáhá zůstat v pozadí a příliš nevyčuhovat, a vyčkat na správnou příležitost.

SANSENOJ - cítíte se jako loutka ve vztahu, který byl kdysi krásný? Nechcete se nechat ovládat, chcete mít také své slovo a splnit si své sny, kterým váš partner příliš nevěří? Pomohu vám s tím.

SANTANAEL - pomáhá být pilný a neúnavný, dojít do cíle s grácií.

SANTRIEL - jJste v roli milenky či milence, a chcete svůj vztah povýšit na partnerský? Víte, že vás partner miluje, jen nedokáže učinit ten správný krok vaším směrem? Brání mu v tom láska k jeho dětem?

SAPIEL - toužíte po rodině, dětech? Není tomu váš partner nakloněn? Přesto byste ho rádi učinili šťastným?

SARAFINA - anděl lásky vyléčí vaši samotu a přivede vám toho, po kom toužíte, přes vaše prosby a pomoc ostatním.

SARAFINAH - pomáhá nepodlehnout pokušení psát milovanému člověku, který potřebuje dostatek času na své rozhodnutí.

SARAKAEL - připravuje lidi na splnění jejich přání.

SARANANA - pomůže přemýšlet a meditovat o samotě.

SARAQAEL - pomáhá malým dětem s prvními krůčky.

SARASAEL - potřebujete se vyzpovídat, nebo se jen svěřit se svým trápením? Nedaří se vám vstoupit do meditace? Pak mě povolejte.

SARGA - stojí při psaní milostných dopisů tak, aby přišla kladná odpověď.

SARCHA - pomáhá překonat všechny problémy, zachovat si svou tvář.

SARIEL - pomáhá při učení, studiu. Také je účinný jako ochránce před uhranutím.

SARIM - pomůže vám k vedoucímu postavení.

SARITAIEL - čeká vás soud a bojíte se vězení? Jste si vědomi svých chyb, kterých jste se dopustili, a rádi byste je napravili? Jste přesvědčeni, že jste nevinni? Pak mě požádejte.

SARQUAMICH - pomůže neposlouchat názory druhých a jít si za svým srdcem.

SASGABIEL - uzdravuje skrze svou hudbu, kterou vám posílá.

SATAARAN - pomůže s rovnováhou mezi duchovním a fyzickým světem.

SATANIEL - je to anděl zapomnění, tedy pokud chcete na něco zapomenout, a nedaří se vám to, použijte tohoto Božího posla. Není to Satan, jak se mnoho lidí domnívá, jméno Satana, když byl ještě andělem, bylo Satanael.

SATAREL - s ním naleznete založené věci, také věci, které považujete za dávno ztracené.

SAURIEL - ukáže vám minulé životy pomocí snu.

SAVATRI - rozjasňuje srdce, ulehčuje život.

SAVURIEL - pomůže s intuicí, dává impulz k přemýšlení nad znameními, která se vám ukážou.

SAXOS - přivede k vám člověka, který vám nabídne dobře placenou práci, aniž by to předtím zamýšlel.

SEALIAH - přináší dobré zdraví a štěstí při sportu, chrání před zlomeninami.

SEALTIEL - provází meditacemi, dává spiritualitu.

SEBASTIAN - rádi byste se přestěhovali za svou láskou, ale bojíte se, zda najdete práci, neuděláte chybu?

SEBHAEL - stojí a pomáhá spisovatelům píšícím duchařské příběhy.

SECLAM - dává vize do snů, poskytuje opakující se sny, nad kterými budete přemýšlet.

SEDEKIAH - pomáhá každému, kdo hledá ukryté poklady v zemi.

SEDIM - dává zlou náladu tomu, kdo vám stojí v cestě za láskou, následné hádky a neshody.

SEFONIEL - splní jakékoliv vaše přání pronesené od srdce.

SEGEVIEL - jsem andělem lásky, ukazuji vám, jak nádherné bytosti jste. Je třeba, abyste se viděli mýma očima, byste milovali sebe takové, jací skutečně jste, byste milovali každou situaci v každém čase, jako to nejlepší pro vás v tomto čase. Pak pohnete ledy a dojdete svého štěstí.

SEHALIAH - je ochránce chudých lidí.

SEHEIAH - chrání před nemocemi, kterými byste se mohli nakazit.

SEHELIEL - pomáhá lidem získat to, po čem touží. Dodává velkou energii.

SEHIJAH - dohlíží na lidi, kteří se zdržují dlouhodobě mimo svůj domov.

SEKEL - pomůže s tím, abyste se líbili, abyste byli nepřehlédnutelní.

SELITH - hlídá pannu Marii, hlídá všechny matky, jež přišly o svého syna.

SEMANGELOF - hledáte to, co vám v životě nejvíce chybí a stále to nenalézáte? Pomohu vám s tím.

SEMECHIAH - rádi byste, aby k vám cítil partner to samé, co cítíte vy k němu? Aby dokázal pečovat o váš vztah? Aby se váš vztah rozvíjel ke spokojenosti obou dvou?

SEMELIEL - schází vám peníze, které jste použili pro dobro věci? Chtěli byste je získat zpět? Potřebujete je nyní na něco jiného, nebo na tu samou záležitost, tedy pro dobrou věc?

SENDALFON - pomáhá v rozvoji vašeho hudebního nadání. Vede vás cestou slávy, v jeho přítomnosti milujete hudbu a dokážete jakékoliv hudbě naslouchat, také zvukům přírody.

SENOJ - okradl vás někdo a vy byste chtěli své cennosti zpět? Rádi byste, aby tento člověk nesl za tento čin spravedlivý trest? Pak mne povolejte.

SERAFIEL - je Andělem milosti, dohlížející na mír v duši.

SERAFINA - pomáhá malým dětem s prvními slovy.

SERAIEL - je váš partner zahleděný jen do sebe? Rádi byste patřili také do jeho života, rádi byste, aby vás dokázal ocenit a respektovat? Nebo byste chtěli, aby se více věnoval rodině?

SERAQUIEL - pomáhá neposlouchat druhé, kteří vás chtějí odradit od svých snů a tužeb zaměřujících se na záměr podnikání.

SEREDA - dává schopnost udržet tajemství svěřené nejlepším přítelem. Také vaše tajemství bude u něj v bezpečí.

SEREF - pomáhá vytvořit posvátný prostor uvnitř bytu nebo kanceláře.

SERUF - s tímto andělem dokážete velké věci, soustřeďte se na své tělo, ne na mysl.

SETH - pomáhá malířům malovat anděly tak, jak ve skutečnosti vypadají. Dává reálný obraz andělů.

SETHEUS - pomáhá zachovat si důstojnost v každé situaci.

SHAHRIVAR - srovnává emoce, odstraňuje žárlivost.

SHAKZIEL - pomáhá vám přijmout vše, co přijde, a vše změní na dobré věci.

SHALEF - tento anděl ochraňuje vás před vším zlým, před všemi útoky na vaš osobu, před nebezpečím, které na vás číhá skrytě.

SHALEV - anděl lásky, který vám pomůže bojovat o svou lásku, pokud o ni skutečně stojíte.

SHALGIEL - pomůže uspět v zaměstnání, dostat se na vyšší pozici a zachovat si vlídnost.

SHARAHIEL - musíte se zpovídat z nevěry, která nikdy neproběhla, a chcete, aby to váš partner pochopil a věřil vám?

SHARAHIL - ochráním vás při cestě letadlem, abyste se dostali v pořádku tam i zpět.

SHATEIEL - uzamyká vaše ústa, aby nepověděla nic.

SHCACHLIL - dává rozpoznat pravdu od lži.

SHEKINAH - vede vás po vaší cestě za láskou. Požehná vaší lásce, najde vám životního partnera.

SHELACHEL -pláče vaše děťátko často, a vy byste mu chtěli pomoci? Budí se ze spaní s pláčem? Bojí se něčeho? Povolejte mě a já jeho strachy odeženu.

SHELATIEL - vyléčím rány ve vašem srdci, budu vás ovívat svými křídly.

SHELIEL - máte nemocné zvířátko nebo snad je nemocný někdo z vaší rodiny? Máte se rozhodnout pro jeho život nebo smrt? Nemá dle lékařů šanci na život? Bylo by lépe volit smrt? Nevíte, jak se máte rozhodnout? Potřebujete znamení, co máte dělat? Přinesu vám ho ve snech, byste věděli, že vaše rozhodnutí nakonec bude ke štěstí toho, koho máte tak rádi a je třeba učinit rozhodnutí.

SHEMESHIEL - pomáhající odolat pokušení být závislí na alkoholu.

SHEMUIL - rádi byste někomu ukázali skutečnou pravdu, ale tento člověk pravdu stále popírá? Nechce si sundat své růžové brýle, a vy cítíte, že se jen trápí a není cesta ke zlepšení? Možná je to jinak, než to vnímáte, možná je vaše intuice správná. Pomohu vám rozpoznat pravou podstatu věci.

SHERATIEL - posiluji vztah, dávám do něho harmonii a porozumění.

SHERMUIL - zprostředkuje vaší modlitbu a doručí do správných rukou.

SHETEL - dává velkou sílu uzdravení. Komu se ukáže, ten již není nemocen.

SHIMSHIEL - hlídá nespravedlivě odsouzené, dává naději na obnovení procesu a očištění jména.

SHIN - jako anděl léčení dohlíží na léčbu jazyka, odstraňuje zápach z úst.

SHINIAL - popohání vás k dobrodružství, o kterém sníte.

SCHACHLIL - učiní zázrak, nasměruje váš život tím správným směrem.

SCHALTIEL - pomáhá s poctivostí v podnikání.

SCHIOEL - dohlížející na zákon, policii a právní ochranu.

SCHREWNEIL - poskytuje dobrou paměť a otevírá ledová srdce, otevírá je lásce.

SIALUL - starám se o blahobyt mnoha lidí, a rád pomohu také vám. Přivedu k vám prosperitu a dobrou finanční situaci, pokud jsou vaše úmysly čisté. Musíte si jen ujasnit, proč chcete tuto prosperitu mít u sebe, jakým způsobem tyto penízky zhodnotíte. Dejte si pozor na mamon.

SIDOS - jako anděl léčení dohlíží na léčbu kašle.

SIDRAEL - potýkáte se se vzdorem svého potomka a rádi byste, kdyby se začal chovat zodpovědně?

SIMIEL - nastolím harmonii a pořádek do vaší záležitosti. Vyskytují se stále nějaké překážky, kdy se nemůžete dostat na konec této záležitosti? Ukážu vám správnou cestu k řešení.

SIMIKIEL - anděl trestající všechny, kteří vám ublížili, pokud jste se o to sami nezasadili svým chováním či činy.

SIMSIEL - pustil vás přítel a nechal vás s bolavým srdcem? Cítíte, že toto by mohl být ten pravý partner a nechcete se jen tak vzdát? Rádi byste udělali cokoliv, abyste mohli být opět spolu?

SIRAEL - milujete, ale bojíte se udělat první krok? Nevíte, zda stejné city jsou i u tohoto člověka? Díváte se na sebe, a přesto se neodvážíte oslovit ho či jí?

SISERA - dává do srdce velkou touhu.

SISTIEL - toužíte se dostat na vedoucí pozici, toužíte po povýšení? Dostávají ho všichni okolo vás, a vy víte, že si ho také zasloužíte? Chtěli byste profesně růst, a cítíte, že na to máte? Chcete se také dočkat?

SITAEL - probudí váš talent.

SIZAJASEL - dává inspiraci a pošle vám do cesty vaší múzu.

SIZOUSE - je nebeským pošťákem, nesoucí přáníčko přímo Bohu, spolu s 6 božími posly.

SKIFAX - jako anděl léčení dohlíží na léčbu kloubů.

SOFERIEL - zaznamenává datum života a smrti každého člověka. Toho můžete prosit o prodloužení života.

SOFIEL - přináší zdraví skrze potraviny, vede vaší ruku k těm potravinám, které vaše tělo potřebuje. Chrání vaše plíce.

SOHEMME - ukazuje cestu meditacemi pro uvolnění těla i mysli.

SOCHODIAH - dává průchod citům, kuráž k lásce a projevení svých citů.

SOKEDHOZI - požehnám vašemu sňatku, dopřeji vám miminko, peníze na dům i spokojený život.

SOLUZEN - dává dětskou hravost i v dospělosti.

SOPERIEL - jste uvězněni ve vztahu, ze kterého byste chtěli odejít? Bojíte se reakce vašeho partnera? Nejste v tomto vztahu spokojeni? Přáli byste si jiný vztah, přáli byste si vyzkoušet něco jiného?

SOPHERIEL - váš milý přečte vaše myšlenky a bude se snažit splnit vaše přání, které mu pošlete skrze tohoto andílka.

SOPHIEL - dokáže oddálit smrt, dát vám ještě mnoho dnů na tomto světě.

SOQEDHOZI - dohlíží na pravdu a hezké pocity u vašeho partnera, pokud ho požádáte.

SOSOL - okoření váš nudný život.

SOTHIS - pomáhá zvládnout vysokou školu v pokročilém věku.

SPENTAARMAITI - díky němu odhalíte pravdu, budete žít v harmonii, pocítíte dobrotu a oddanost.

SPENTAMAINJU - dává lásku a ochranu, ukryje vás pod svá ochranná křídla.

SPHENER - další léčivý anděl, odhánějící zlé myšlenky a uzdravující tělo nemocné v důsledku těchto myšlenek.

SPLENDITENES - zajišťuje nádheru vašim dílům vyrobeným ručně. Dává velkou zručnost.

SPUGLIGUEL - pomáhá začít znovu, hodit vše za hlavu a plánovat lepší budoucnost.

SRAOCHA - pomůžu vám přispět vlastní pílí k dokonalému vztahu, pomůžu vám udělat správný krok a vrátit se k vašemu partnerovi, který vás miluje. Bez podmínek, s čistou láskou v srdci.

SROKIH - jako anděl léčení dohlíží na léčbu enurézy.

SRSERUS - tento anděl lásky zbavuje strachu ve vztazích, strachu, zda vás partner miluje, strachu, zda se v situaci lásky zachováte tak, jak máte, strachu, byste něco nepokazili, strachu, že nejste dost atraktivní, strachu, by partner přijal vaší zprávu ...

STIMULATORIUS - přináší do života prázdninové lásky, které mají tendenci vydržet po celý život.

STRATEIA - plní přání pomocí padajících hvězd.

STUX - jako anděl léčení dohlíží na léčbu infarktu, dohlíží na předcházení infarktu.

SUIEL - otřese vaším vztahem tak, abyste viděli také chyby a mohli na nich pracovat.

SUNA - dává do vztahu romantiku.

SUPHLATUS - pomáhá při očištění bytu nebo domu, aby se vám tam dobře žilo i pracovalo. Vhodné pro ty, jež ve svém domě také pracují.

SURA - hlídá Bibli, posílá ji do vašich rukou, dává vám porozumět tomu, co je v ní psáno.

SURIEL - vede vaše kroky v přítomnosti, halí minulost a odkrývá budoucnost.

SUSABO - chrání vás při cestě do zaměstnání.

SUSNIEL - dává sílu k rozhodnutí, nutí vás nezůstat na místě, naopak udělat správnou věc.

SWIX - jJako anděl léčení dohlíží na léčení hormonální nerovnováhy.

SYTH - přináší požehnání.

TABLIBIK - nechte se fascinovat člověkem, který pro vás chystá překvapení.

TABRIS - pomáhá vám pochopit svou svobodnou vůli, vidět nové dveře, které se před vámi otevírají. Stačí jen povolat ho a vstoupit.

TADHIEL - prosadím váš vlastní zájem v jakékoliv situaci.

TAFEL - vám dá znamení, že vše je na dobré cestě. Činí zázraky, které si přejete, stačí jen otevřít své srdce a naslouchat jeho vedení.

TAFTAFIAH - ovládá vás vaše žena a chcete se z její moci vymanit? Již nechcete jen dělat, co vám řekne, nechcete si nechat vše líbit?

TAGAS - dám do vašeho srdce naší nebeskou hudbu, byste pocítili její příznivý vliv na váš život. S ní budete životem plout a nic špatného vás nepotká. Stačí jen naslouchat a váš život se změní k lepšímu.

TAGRIEL - bdí nad vězni, chrání jejich zdraví

TAHARIAL - spojuje dva lidi, kteří jsou vám blízcí a kteří mají zásadní podíl na vašem životě, spojuje opět rodiče, by se milovali, jako dřív.

TAHARIEL - je Andělem lásky, dohlížející na cudnost a nevinnost.

TAJEL - jako anděl léčení dohlíží na léčbu křečí.

TAKANIEL - dostali jste se do dluhů a máte strach, zda je budete moci splatit? Nebo podnikáte a obáváte se, zda vyděláte dostatečné množství peněz? Nebo vás čekají větší výdaje, a vy si děláte starosti, zda na to vše budete mít?

TALIA - je andělem nové, neposkvrněné lásky. Pokud chcete tedy potkat člověka, pro kterého byste byli vším, pak zvolte tohoto anděla.

TALIAHAD - vyvede vás z nebezpečí do bezpečí, navrátí vás v pořádku domů.

TAMAEL - pomáhá soustředit se v době, kdy vás rozptyluje spousta jiných věcí.

TARIEL - pomůže vám přijmout nejen sebe, ale také ostatní, takové, jací jsou.

TARQUAM - záleží vám na vaší rodině, ale přesto spolu neumíte v dobrém vycházet? Chybí souznění, porozumění?

TARSHICH - bojíte se o své finance? Rádi byste investovali, ale obáváte se ztrát? Chcete tuto investici požehnat, aby se vám vrátila zpět ve větším množství?

TARWAN - poskytne vám mnohé informace o aktivitě, kterou byste chtěli zdokonalit, jen nevíte, zda na to stačíte. Přináší nové nápady v oblasti práce.

TEBLIEL - požehná vašemu partnerství, pokud se všichni k vám obracejí zády a nepřejí vaší lásce.

TEIAIEL - řídí vaše kroky, pokud vrávoráte, poproste ho o vedení.

TEIAZEL - bdí nad spisovateli, umělci, sochaři a hudebníky.

TELANTES - dává vám sílu na věci, které odkládáte, ale jsou pro vás velice důležité.

TELETION - připravujete se na setkání se svým sokem či sokyní, a chcete zvítězit?

TEMELUCH - dohlíží na plodnost ženy, dává dar těhotenství, chrání narozená miminka v jejich prvních dnech života.

TEMPAST- pokud nevíte, co je vaší prioritou, tápete, tak zvolte tohoto anděla, aby vám ukázal cestu.

TEMPERANCIEL - ochraňuje vás před nebezpečím, i nebezpečnými lidmi.

TEOAEL - je Andělem světských potřeb, dohlíží na podnikání.

TEPISEUTH - zamezuje obtěžování člověkem, o kterého nestojíte.

TERATHEL - je Andělem milosti, dohlížejícím na zachování svobody lidí.

TERENTIA - vede vás trpělivostí, podporuje ji a vyhání špatné myšlenky, které by mohly celé situaci bránit.

TERIEL - pokud chcete vědět v určité záležitosti co nejvíce, nechcete, aby před vámi bylo něco skryto, pak volte tohoto anděla.

TETRIEL - přináší touhu do našich životů.

TEZALEL - je Andělem lásky, dohlížející na věrnost.

THARSIS - tento anděl stojí při vaší volbě v životních rozhodnutích.

THELESIS - pokud se vám zdá, že vznikají nové a nové pochybnosti, a chcete ujištění, že je vše v pořádku, nebo tento stav chcete navodit, volte Thelesise.

THELIEL - ať půjdete kamkoliv, vězte, že vaše kroky vedu vstříc vaší osudové lásce. Navozuji situace k seznámení, přivádím do vašeho života vaši druhou polovinu duše. Nezáleží, zda bydlíte vedle sebe, nebo na druhé straně světa, setkáte se v pravý čas. Chcete přivést lásku do vašeho života, toho, s kým máte mít tu čest provázet ho jeho životem a stát mu věrně po boku? Jste připraveni na tuto lásku? Pak vyslovte své přání.

THIEL - přivede vám do snu zesnulého člověka, abyste s ním mohli komunikovat a zeptat se ho na to, na co vám nestihl odpovědět.

THUREL - rozplétám a zpřetrhám vlákna, kterými vás někdo drží u sebe, i proti vaší vůli. Zpřetrhám je tak, by se již neobnovila a vy jste mohli volně dýchat, byste mohli jít cestou svobodnou a zvolit si partnera, po kterém vaše srdce touží.

THURIEL - ochraňuje divoká zvířata. Pokud se o ně staráte, a chcete jim dopřát ochranu, zvolte tohoto anděla.

TIFAC - jako anděl léčení dohlíží na léčbu impotence.

TILEION - otevře vaše uši pro slyšení andělských varování a rad.

TILONAS - pomůže vám stát si za tím, čemu věříte.

TIRIEL - neklape vám to ve vztahu, toužíte ze vztahu odejít, ale stále vás tam něco drží? Odoláváte pokušení mít milostný vztah, i když byste rádi? Nebo jste snad našli partnera, se kterým je vám dobře, a potřebujete pomoci odejít ze současného vztahu?

TIRTAEL - pomůže vám posoudit vaše pocity, zda jsou správné.

TITOTIEL - připraví vám podmínky, by k vám mohla proudit finanční jistota a vy jste získali mnohem více peněz.

TIXMION - odstraňuje staré rodinné kletby.

TOBAJAPIEL - pomáha přijmout finanční nedostatek, pochopit, proč tomu tak je, a změní ho posléze ve finanční hojnost.

TODAXIEL - neudržíte příliš dlouho peníze u sebe? Todaxiel přivádí finanční hojnost, přivádí do života příležitost získat finance a udržet si je.

TOJEG - anděl léčení dohlíží na léčbu a odstranění záškubů.

TOMIMIEL - otevírá esoterické cítění, otevírá bránu do astrálního světa.

TORQUARET - zajišťuje, abyste sklidili, co zasejete. Lásku oplácí láskou, avšak nenávist zase jen nenávistí.

TRNAT - anděl léčení dohlíží na vědomí, pomáhá proti ztrátě vědomí.

TRSIEL - pomáhá s astrálním cestováním, je astrální průvodce.

TSAPHIEL - odstraňuje iluze, přináší pravdu, mírní její následky.

TUAL - pomáhá při problémech, dovede vás do zdárného cíle.

TUBIEL - ochraňuje ochočené ptáky, o které se s láskou staráte. Také navrací ztracené ptactvo domů+.

TUBUAS - přenesu vás z vašich snů a tužeb do hmotného světa, kde toto vše můžete naplnit.

TULATU - Pokud nejste schopni nás, anděly, vidět ani slyšet, pak přes mé vedení usedněte k listu papíru, naučím vás přijímat pomocí automatického písma odpovědi andělů. Povedu vaší ruku, napojím vás na naší energii, byste byli s námi ve spojení a vyvarovali se nepříjemností.

TURIJ - anděl léčení dohlíží na léčení konečníku - svědění, bolest, absces.

TURMIEL - pomůže vám vzpomenout si na bezstarostnost, kterou nyní musíte do své lásky vložit, abyste došli naplnění.

TUUM - anděl léčení dohlíží na léčbu mononukleózy.

TUWAHEL - tiší váš smutek, žal, suší slzy a dopomáhá vše překonat.

TWIL - anděl léčení dohlíží na léčbu únavy, odstraňuje jí.

TWUREL - jako anděl léčení dohlíží na léčbu sleziny.

TZADIQEL - pomáhá zmírnit postoj k dané situaci, k sobě samým i k ostatním, kterých se tato situace týká. Pomůže vám vše pochopit.

TZADIQUEL - pomůže vám rozpomenout se na minulé životy, bývalé inkarnace a ukáže budoucí životy.

TZADKIEL - Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Chtěli byste jejich běh urychlit?

TZAFIEL - očistím váš domov od všech negativních energií, aby se vám lépe dařilo a vztah vzkvétal.

TZEDEQIAH - přinese do vašeho života čest, slávu a bohatství, pokud máte pokoru ve svém srdci.

TZIPORA - bojíte se, zda vás vaše láska opravdu miluje, že se nejedná jen o zamilovanost? Chcete tyto strachy odstranit?

UBAVIEL - odstraňuje staré návyky a zlozvyky.

UFORST - anděl léčení dohlíží na zmírnění hyperaktivity.

UMABE - urovnává hádky mezi přáteli, aby došlo k co nejrychlejšímu usmíření.

UMABIEL - chcete studovat astrologii, a potřebujete také nutnou dávku intuice, aby vaše předpovědi byly správné? Můžete se naučit číst v horoskopu, je to mapa života, která vám mnohé prozradí. Tento anděl vám pomůže v začátcích, ale i po celou dobu vašich studií.

UMAH -se mnou se nebudete muset bát vyznat lásku tomu, s kým byste chtěli strávit zbytek svého života.

UMEROZ - dává vám schopnost automatické kresby, abyste se dokázali napojit na jiného člověka.

URAK - jako anděl léčení dohlíží na léčbu a odstranění celulitidy.

URIEL - ponořte se do svých snů a vyslovte své přání. Ukažte mi skrze sny a obrazy, co byste si přáli ze všeho nejvíce. Svou odpověď vám přinesu, zda vaše přání mohu splnit, či je třeba ho upravit, byste se dočkali svého přání co nejdříve. Poskytnu vám duchovní podporu, kterou v této chvíli nejvíce potřebujete.

URIRON - chrání před praktikami čarodějnictví, ochraňuje život před rizikem náhlé smrti.

URKLOD - dohlížím na léčbu a odstranění tukových buněk. Pomáhám při snaze po zhubnutí. S mou pomocí budete mít tělo mladší, neboť nebude vás hyzdit ani kilo navíc. Však také ale změnit svou stravu budete muset, neboť odstraněné tukové buňky zpět se navrátí, neboť pozvete je zpět do svého života.

URPANIEL - chrání před vším zlem, nejen pozemským.

USHAHIN - bojíte se výpovědi v zaměstnání? Rádi byste zůstali?

USTAK - anděl léčení dohlíží na léčbu dělohy, chrání ji před nemocemi.

USTUR - jako anděl léčení dohlíží na léčbu dušnosti.

UVAEL - navrací domů ztracené děti, vede jejich kroky zpět.

UWECH - jako anděl léčení dohlíží na léčbu a odstranění svědění.

UWULA - tiší bolest při vážných nemocech.

UZERIN - pomohu vám udobřit se s kamarádkou či kamarádem, se kterým nemáte právě dobré vztahy, a chtěli byste se opět vídat a zažívat spoustu krásného.

UZZA - dává sílu přitáhnout si štěstí, zapomenout na věci zlé a vypustit je z hlavy.

UZZIEL - dodává víru a naději.

VACHABIEL - jena čase bojovat za svou lásku, získat si její přízeň. Pomohu vám nezůstat stát jen nečinně v koutě, a také pro to něco udělat.

VAIU - pomohu vám postavit se nespravedlnosti, kterou se nyní musíte zabývat. Dotýká se vás tato nespravedlnost a vy sami nemůžete se bránit?

VALOEL - poskytnu vám klid, spokojenost a pochopení. Možná zažíváte bouřlivé období, možná nespokojenost. Z čeho ale pramení? Ze sebe samých? Copak neexistuje nic, co byste chtěli změnit? Neexistuje ani jedna věc, která dovede vás ke spokojenosti? S mou pomocí dojdete pochopení a můžete změnit svůj neklidný život.

VALU - osvobozuje vás od minulosti, od nepodařených vztahů, by vám do současného života nezasahovaly a mohli jste prožívat štěstí v lásce.

VAOL - přináší velký talent a úspěch. Povolejte ho před vystoupení, pak přináší vítězství.

VARCAD - anděl lásky pomáhá všem, kdož své přání již vyslovili a stále se jim zdá, že se nic neděje. Umocní vaše přání natolik, by tok času plynul rychleji a vy jste se dočkali svého přání v kratším čase.

VARCAN - pomáhá přehodnotit život, zbavit se nepotřebného, a přijmout potřebné.

VASARIAB - v soudní síni při právních zástupcích i při vás.

VASARIAH - potřebujete finanční jistotu, finanční prosperitu? Nedaří se vám v práci? Rádi byste byli občas také pochváleni?

VASIARIAH - dovedu vašeho milého do vašeho domova, kde vám vyzná svou lásku.

VASIARIEL - je Andělem milosti, dohlížejícím na spravedlnost, ať již v jakékoliv oblasti.

VASSAGO - pomáhá navrátit majetek (nemovitosti), o který jste přišli.

VATALE - Přináší vnitřní mír, otevření se lásce a naplnění srdce.

VEGUENIEL - Pomůže vám vést ostatní, postavit se do čela společnosti a nebát se vyjádřit pro blaho všech.

VEHAEL Milujete jiného, a přesto toužíte po člověku, který vám zkřížil cestu? Rádi byste znali, zda s tímto člověkem můžete vytvořit plnohodnotný vztah? Pochybujete o své lásce?

VEHIEL- pomáhá k úspěšnému zakončení jednání a dohodnutí výhodných transakcí.

VEHUEL - anděl Vehuel vám pomůže přečkat nejhorší období.

VEHUIAH - anděl Vehuiah vám dodá vedoucí postavení, vůdcovství.

VEL - přejímá vaše starosti, ve všech oblastech života.

VENDECIUS - tento Cherubín patří mezi 4 anděly Božského čtyřlístku. Jeho růžičky na hlavě jsou zlaté, neboť je obklopen zlatou barvou. Jako jeden z nejvyšších Cherubínů dohlíží na plnění zkoušek, ale také přináší velkou náruč lásky.

VENIBBETH - Dopomůže stát stranou v pravou chvíli, nevyčnívat z davu.

VENLIAH - anděl Venliah vám dodá sebevědomí.

VERETHRAGNA - trestá zlé a kruté lidi.

VERCHIEL - chrání lásku, dopomáhá k náklonnosti a přátelství.

VESTAEL - hlídá oheň zapálený ve vašem srdci, aby nevyhasl a měli jste co nejkrásnější vztah.

VEVALIAH - pokud se bojíte udělat ten správný krok do budoucnosti, pak poproste tohoto anděla.

VHNORI - pomůže vám najít povolání, ve kterém budete moci růst.

VIIT - cítíte nebezpečí jiné osoby, která by mohla způsobit rozpad vašeho vztahu? Cítíte, že partnerka vašeho milého má v rukách něco, co vám schází, a díky čemuž byste nikdy nezískali svého milého? Zasahuje někdo do vašeho vztahu a vy byste chtěli v tomto vztahu uchovat čistotu, lásku a porozumění?

VIKTORIKUS - povedu vás za štěstím, proto vyslovte jen jedno své největší přání. Je to snad láska, co vás trápí? Pak pošlu vám energii lásky, byste sami sebe milovali a dovolili tak lásce, by vstoupila do vašeho života. Jsou to peníze, kterých se vám nedostává? Pak obklopím vás energií prosperity, jen přestaňte myslet na to, že nemáte hojnost u sebe. Přejte si. Přejte si to, co je pro vás nejdůležitější.

VIRTUES - pomáhá i proti lidským právům.

VHAURVATÁT - pomáhá k dokonalosti.

VOHAL -dodává sílu k dalšímu boji v životě, přináší krásné dny.

VOHUMANA - poskytuje sebeúctu, zbavuje žárlivosti, chrání lásku. Ochraňuje také dobytek.

VOIZIA - pomůže vám ve vašem rozletu, pokud se již nechcete držet zpět, a něco také udělat pro dokonalost svého života.

VRANIEL - pomůže vám s péčí o vaše dítě, aby dobře prospívalo, a mohlo naplnit své poslání.

VRETIL - vkládá svou moudrost do vaší mysli, byste pochopili vše, co je pro vás podstatné a důležité.

VYVAEL - pomůže vám odreagovat se od každodenního stresu a napětí.

WADOHOT - vložím do vašich uší schopnost více vnímat svět andělů, zbystřím vaše smysly, byste rozuměli našemu poselství přímo pro vás. Byste dokázali naslouchat více a porozuměli našemu vedení.

WAHODOT - dohlíží na zmírnění onemocnění cukrovky a dohlíží na její léčbu.

WAKTIEL - jako anděl finanční prosperity pomáhá pochopit, proč se vám peníze vyhýbají, po tomto pochopení mohou opět proudit k vám.

WALLIM - nedaří se vám, objevují se stále stejné překážky, nebo stejní lidé? Ukazuji vám cestu, jak se vyhnout těmto situacím či lidem, byste nahlédli do své vlastní duše, a nalezli v ní sílu, kterou potřebujete nyní ve svém životě, by se vám začalo opět dařit a měli jste to, po čem vaše srdce touží. Vnímejte tuto sílu a naučte se s ní zacházet.

WEATTA - stojí při vás ve chvílích milování a sexu, aby bylo co nejkrásnější a aby partner vyslovil to, co skutečně cítí.

WISPOTIEL - pomáhá podnikatelům, by se jim dařilo, by plynuly k nim zisky z podnikání, by dobře investovali a nepřišli o investice.

WOREN - dohlíží na úpravu cholesterolu, dohlíží na jeho správnou hladinu.

XATHANAEL - pomůžu vám odolat jakémukoliv pokušení, byste pro svého partnera zůstali čistí, stejně jako on pro vás. Odvrátím od vás nejen pokušení, ale také zlo, které by se k vám mohlo snést v nepravou chvíli, ve chvíli vaší nepřipravenosti.

XEXOR - plní přání o financích, pomáhá k získání vhodného zaměstnání, aby vaše příjmy rostly.

XOFIZIEL - plní přání finanční zabezpečenosti, je ochoten přivést do vašeho života tolik peněz, kolik si přejete.

XYRIF - jako anděl léčení dohlíží na zmírnění a léčbu nadměrného pocení.

XYVIST - jako anděl léčení dohlíží na léčbu nervového zhrocení, a pomáhá mu předejít.

YACCOV - zakryje všechna vaše slabá místa tak, abyste byli ochráněni.

YADID - Anděl lásky rozehraje tanec lásky, pošle vám láskyplné energie, abyste lásku pocítili v plné síle.

YAFFAEL - naladím vaše srdce na skutečně velkou a pravou lásku, byste vyzařovali tuto lásku a přitáhli k sobě toho, jenž vás miluje tělem i duší.

YAHALA - pokud víte, co udělat, ale potřebujete podporu, volte tohoto anděla.

YAHEL - s jeho pomocí se vaše tajemství nevyzradí, nebo naopak proniknete hlouběji do tajemství druhých lidí.

YARASHIEL - pomůže s uskutečněním jakéhokoliv nápadu.

YASHIEL - pomůže k úspěchu v zaměstnání, přináší kladné pracovní vztahy.

YCRICIUS - tento Cherubín patří mezi 4 anděly Božského čtyřlístku. Jeho růžičky na hlavě jsou červené, neboť je obklopen červenou barvou. Jako jeden z nejvyšších Cherubínů dohlíží na plnění zkoušek, ale také přináší velkou náruč lásky.

YEALEL - dává velkou sílu k rozhodnutí a posouzení správné věci, dává sílu udělat první krok k tomu, co cítíme a intuitivně víme, že je správné.

YEAYEL - anděl Yeayel vás ochrání na vašich cestách.

YEBBASHAEL - pomůže s vaší pomocí nemocným a citlivým dětem.

YEFEFIAH - pomáhá proti špatné náladě v období měsíce v úplňku.

YEHUDA - jste ve finanční tísni a rádi byste dopřáli svým dětem trochu radosti, rádi byste s nimi jeli na dovolenou, kterou si nyní nemůžete dovolit?

YEHUYAH - ochrání před intrikami ostatních.

YEIALEL - l vám dodá odvahu k tomu, co tak dlouho odkládáte.

YEIAZEL - pokud máte někoho ve vězení, a chcete, aby byl propuštěn, požádejte tohoto anděla. Léčí tělesné vady i bolesti. Dopomáhá prezentacím uměleckých děl, aby byla úspěšná. Také stojí při vás při psaní milostných zpráv, aby vyzněly tak, jak mají a vyvolaly úsměv na tváři toho, kdo ji přijímá.

YEKAHEL - podpoří vás v práci s ostatními lidmi, vaše rady a terapie budou mít větší účinek.

YELAHIAH - pomáhá adaptovat se v novém prostředí, domácím, pracovním i školním, zdravotním.

YEPHIEL - pomůže odzbrojit vaše nepřátele vaším šarmem.

YERA - odstraňuji z vaší lásky to nepotřebné, a dávám ji novou, láskyplnou, energii. Odnáším v zapomnění vše zlé, co brání skutečné lásce, byste poznali jen to nejlepší, co vaše láska ukrývá.

YERATHEL - vás ochrání před psychickým vysátím ostatních lidí.

YEZALEL - zajišťuje zájem o domov a rodinný život, dává lepší komunikaci.

YITZHAK - přináší k vám smích a dobrou náladu, kterou vám nikdo nezkazí.

YOCHEVED - rádi byste věděli, zda by vaše láska šla s vámi třeba na kraj světa, zda by jí nedělalo problémy s vámi cestovat, přestěhovat se kamkoliv, změnit svůj život?

YONATAN - anděl lásky vyzývá vás, byste s jeho energií pracovali, požádali ho o vyplnění přání lásky, nesobecké, a přitom láskyplné.

YORDANEL - rádi byste se sešli s někým, koho jste již dlouho neviděli a nejste s tímto člověkem ani v kontaktu? Nevíte, jak se má? Přejete mu štěstí, ale rádi byste se přesvědčili, že se má skutečně dobře, tak, jak si zaslouží?

YORFEL - jako anděl léčení dohlíží na záda, ztuhlost šíje, páteř.

YROUEL - zahání všechny chmury a obavy.

YURA - pomůže vynést na světlo čistou pravdu.

YURKEMI - pomůže vám sdělit správné informace ostatním, pomůže vám něčemu je naučit.

YUSAMIN - pomáhá s plodností při potížích s otěhotněním.

ZAAFIEL - chcete ukončit nějakou záležitost? Víte, že vás tato záležitost brzdí, rádi byste se vydali jinou cestou, ale nevíte, která je správná? Rozhodujete se o něčem či o někom, a chcete s tím pomoci?

ZADKIEL - pomáhám zlepšovat vaši paměť, by se vám snáze učilo, a zapamatovali jste si vše, co je vám ku prospěchu a k úspěchu. Posiluji inteligenci a vesmírné vnímání, byste byli schopni rozpoznat všechny andělské úkoly a štěstí k vám přišlo v nejbližší chvíli.

ZAFIEL - procházíte těžkým obdobím, pokazili jste něco? Chtěli byste to napravit, ale nevíte jak? Pak mě přivolejte a já vám přinesu odpověď.

ZAFIRE - dohlíží na dobrou každodenní náladu.

ZAFRIRE - dává dobrou náladu tomu, kdo vás má v srdci, ale nechce z etických důvodů (partnerství) s vámi udržovat milostný kontakt.

ZAGZAGEL - pomáhá při učení cizích jazyků.

ZAHARIEL - pomůže proti pokušení a následné nevěře.

ZACHAREL - -přináším Božské dary, usnadňuji jejich přijetí, otevřu vám oči, byste tyto dary dokázali přijmout s vděčností a láskou.

ZACHARIEL - je andělem léčení, jedním z hlavních pomocníků Archanděla Rafaela, dohlížející na paměť a inteligenci.

ZACHRIEL - dává dobrou paměť, smysl pro detaily i logiku.

ZAKKIEL - pomáhá ukončit hádky a veškeré spory, dává do vztahu harmonii.

ZAKUN - milujete ženatého člověka, a víte, že k vám chová stejné city? Nechce vám o nich říct, či dokonce říká něco jiného? Jste si z jeho chování o jeho lásce jistí? Chtěli byste pro jeho ženu jiného partnera, aby opustila ona jeho, když on to nedokáže? Chcete ho mít u sebe?

ZALBESAEL - pomáhá probudit vášeň tam, kde dříve byla a nyní se neprojevuje.

ZALIEL - pomůže obklopit vás pozitivně naladěnými a hodnými lidmi.

ZAMAEL - anděl sexuálních radovánek.

ZAMIEL - je Andělem milosrdenství, dohlížející na hurikány, povodně, bouře a plískanice, tak, aby vás nepostihlo neštěstí v tomto směru.

ZAMIR - odstraňuje negativní myšlenky, byste mohli prožívat lásku takovou, jakou si zasloužíte, a smýšleli o lásce jen pozitivně.

ZAMJAT - je před vámi složitý úkol a vy ho přesto chcete splnit? Víte, že to možné je, ale nevíte, zda to dokážete? Pomohu vám ho hravě splnit.

ZAQUIEL - Anděl lásky vkládající do vašich úst láskyplná slova, do vašich dlaní touhu hladit toho, koho milujete a projevit mu své city přes doteky.

ZARAL - žijete v milostném trojúhelníku a váš milý se neumí vyjádřit? Nechce se rozhodnout ani pro jednoho z vás, a setrvává ve vztahu s vámi i vaším sokem? Rádi byste ho podpořili v tomto rozhodnutí, přejete mu lásku a štěstí? Nebojíte se tohoto rozhodnutí?

ZAROHOV - anděl léčení dohlíží na léčbu akné.

ZAVAEL - pomůže získat potřebnou jistotu ve svém konání.

ZAYDAY - odvrací neštěstí, pomáhá překonat překážky, které se objeví.

ZAZEL - dopomáhá k zamilovanosti a harmonii ve vztahu, opatruje lásku.

ZEBUL - vysává z vás někdo energii a vy byste se chtěli od tohoto člověka odpoutat?

ZEBULEON - musíte se s někým rozloučit na delší čas, a bolí vás srdce při tomto pomyšlení? Pomohu vám toto období překonat.

ZEFFAR - pomůže překonat vše, co jste způsobili nebo zkazili, a chcete to napravit.

ZEFON - chrání vaše pokroky, vede vaší kariéru správným směrem.

ZEHANPURJU - často spíte? Jste stále unaveni, i když nic neděláte? Chtěli byste se ráno probudit plni síly?

ZECHIEL - přináší štěstí, harmonii a radost ze života.

ZEIRNA - léčí lehčí nemoci, které jste přechodili, aby se již nevrátily a nepůsobily vám zdravotní problémy.

ZAQUIEL - udělali jste velkou chybu, která nejde napravit? Opravdu to nejde? Chtěli byste to napravit? Chtěli byste, aby tato chyba byla zapomenuta?

ZERIEL - pomáhá probudit touhu a lásku v muži, který dává přednost svému egu před vyjádřením citů.

ZERUCH - dodává sílu. Pokud cítíte, že vám někdo vaši životní energii vysává, zvolte tohoto anděla.

ZETHAR - probudí ve vás umělce, který zanechá své dílo po celá staletí.

ZIANOR - dopomůže vám k důvěryhodnosti a postavení.

ZIDKIEL - probudí city u člověka, který se do vás zamiloval, ale setrvává v manželství z povinnosti nebo zodpovědnosti, aby se vyjádřil a šel za svou láskou a svým štěstím.

ZIIEL - chcete získat nemožné? Máte velké přání, v jehož splnění doufáte, a chtěli byste ho splnit?

ZIKIEL - pokud se chystáte na velkou změnu v životě, je tento anděl nejvhodnější.

ZIQUIEL - léčí menší problémy ve vztazích.

ZIRIEL - přináší velké štěstí v boji proti falši a nástrahám zlých lidí.

ZIVIEL - jsem andělem hojnosti, nezáleží na tom, zda tato hojnost je finanční, láskyplná nebo zdravotní. Otevírám bránu přijímání této hojnosti, byste mohli beze strachu do ní vstoupit a dostalo se vám tohoto vzácného daru.

ZIZUPH - zajišťuje bezstarostnost dětí i dospělých.

ZLIEL - anděl lásky vám pročišťuje mysl, byste viděli, kde děláte chybu a jakým směrem se nyní máte vydat, tedy s kým budete šťastni.

ZOPHIEL - přináší nápady k získání peněz astronomických rozměrů, dle vašeho nejtajnějšího přání.

ZUFLAS - ochraňuje stromy. Pokud chcete získat spojení s určitým stromem, získat jeho sílu, zvolte tohoto anděla.

ZURIEL - mírní porodní bolesti, navozuje klid při porodu.