LAPAČ SNŮ

Staří indiáni si vyráběli lapače snů na ochranu před nočními můrami a zlými sny a ty pak zavěsili na kolébku novorozence či nad postel novomanželů. Byly to kroužky, dřevěné nebo upletené z tenkých proutků či větviček, které byly ovinuty kůžemi a z nich pak byla uvnitř upletená síť. Na kůžích mohly být pověšeny korálky, pírka, nebo například kamínky. Pokud chcete být uchráněni před zlými sny, vyrobte si takový lapač snů a zavěste za hlavu k čelu postele. Zlé sny se pak zamotají do "pavučiny" vytvořené ze sítě a do východu slunce zmizí. Dobré sny prolétnou  a sklouznou po pírku dolů, rovnou do duše spícího člověka

VYVOLÁČ SNŮ

Pomocí vyvolávače snů se může navodit taková atmosféra snu, jakou si zrovna přejete. Je to kolečko o průměru 15 cm, do něj  další kolečko o 10 cm, aby vznikl prstenec.  Ten je vybarvený barvami. Čím větší je část dané barvy, tím více snů se bude zdát. Vyvolávač zavěsíte do okna.                                                                                                               
Barvy žlutá navazuje radost, optimismus a štěstí. Oranžová vyvolává sny o rodině, kariéře a úspěchu. Červená přivolává sexuální a dobrodužné sny. Modrá přináší klidné sny plné harmonie a rovnováhy. Zelená sny o přírodě, zdraví, urovnání vztahů. Fialová přivolává magické sny o okultních věcech a rituáelech. Růžová přináší sny o lásce, štěstí a přátelství. Bílá sny o nevinnosti, klidu a odpočinku. Černá barva vyvolá tíživé sny o bolesti,utrpení a smrti.


S SEBOU:  PŘEZŮVKY

KDY: dle kalendáře - viz. červené tlačítko

LEKTOR: Radka

CENA: 480,-Kč - domů si odnesete lapač snů :-)