Martina Fesslová      mob: 604 614 734

KDE: PODĚBRADY

facebook - klikni


VÝKLAD KARET
VÝKLAD KARET

800,-Kč

REGRESE / PROGRESE
REGRESE / PROGRESE

1000,- Kč

Duše, tělo a naše psychika - potíže jimiž lidé trpí, jsou v podstatě jen následky traumat prožitých v minulosti. Přitom není rozhodující, zda si je člověk takového traumatu vědom či nikoliv.

KONSTELACE
KONSTELACE

1.300,-Kč klient 300,-Kč herec

Konstelace jsou metodou rozvoje osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Umožňují názorně ukázat a pocítit souvislosti a vztah
INTUITIVNÍ VHLEDY
INTUITIVNÍ VHLEDY

800,-Kč

Vhled nebo náhled v současné době obvykle označuje náhlé poznání, chápání či odhad nebo rozhodnutí, které není zprostředkováno vědomým uvažováním a ačkoli bývá provázeno pocitem jasnosti....

OSOBNÍ ROZVOJ, ODBLOKOVÁNÍ
OSOBNÍ ROZVOJ, ODBLOKOVÁNÍ

800,-Kč

Cítíte, že s Vaším životem není něco v pořádku? Že ať děláte co děláte, nejste schopni žít tak, abyste byli spokojení? Přijde Vám, že váš život nemá dostatek smyslu? Máloco Vás baví a naplňuje???


KURZY

AKÁŠA
AKÁŠA

Chcete nahlédnou do neviditelné kroniky, která ví všechno - stačí se jen ptát. Všechno, co se kdy na Zemi stalo a co lidé prožívali, se zapisuje do obrovské kroniky světa. Do Akáše, této velké kroniky světa, děláme zápisy každý den, aniž bychom si to vůbec uvědomovali. Zachycuje totiž myšlenky a skutky všech bytostí.

CENA: 1.000,-Kč

KDE: KOLÍN, PODĚBRADY - dle poptávky

POSEZENÍ S MARTINOU
POSEZENÍ S MARTINOU
Povídání o lásce, vztázích, práci, duchovnu a celkově o životě. Každý z nás řeší problémy a je dobré se o nich popovídat. Na pomoc si vezmeme karty či se na problém podíváme skrze konstelace.

KDE: momentálně není vypsán termín