KLIĎÁSEK.

Vyprodáno
ACHÁT + HOWLIT MODRÝ ACHÁT - zajišťuje klid a štěstí, zbavuje stresu, zmírňuje hádky v domácnosti a rodině.. Odstraňuje pocity starých křivd. Léčebné účinky na krční a ramenní oblast, hrdlo, štítnou žlázu a lymfatické uzliny, snižuje horečku, posiluje kosterní systém a urychluje hojení zlomenin. HOWLIT - klid, harmonie, meditace, uvolnění, léčení.
200,00 Kč

Parametry

Materiál achat, kov, nylonová gumička

Velikost korálku 8, 6 mm

Délka UNI 17 - 18 cm obvod ruky

Více informací

ACHÁT MODRÝ

Uklidňující kámen, který "chce, abyste byli v pohodě a cítili se dobře". Harmonizuje naše tělo na všech úrovních. Podporuje sebedůvěru. Povzbuzuje k zužitkování životních zkušeností. Pomáhá překonávat negativní pocity a zahořklost. Léčí vnitřní zlobu, posiluje lásku a je užitečný při citových zklamáních. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, odstraňuje vnitřní napětí.

HOWLIT BÍLÝ

Přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou, bez potřeby je měnit, umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných, vynáší na povrch sebeklamy, pomáhá rozpoznávat podvědomé pocity a myšlenky, uklidňuje city, činní nás odolnějšími vůči stresu, překonává nervozitu, netoleranci a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě, otevírá srdeční čakru.
Hlava z kovu Buddhy přináší nositeli hojnost a štěstí a plnohodnotný život, jich je právě Buddha symbol.