TYRKYS kyvadlo

Vyprodáno

je vynikající psychotronickou pomůckou. Tyrkys je darem od Bohů! Daruje nám moudrost Nebes i Země.

řetízek čakrový délka 18 cm, kyvadlo 4,5 cm

248,00 Kč

TYRKYS je ochranný, silný léčivý kámen. Kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici, dodává sílu a odvahu, podporuje kreativitu,brání sebepoškozování, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství, zaručuje spolehlivost a přátelství. Tyrkys se používá také k magickým účelům pro přivábění peněz a v milostné magii. Používá se k podpoře manželské harmonie a vzájemného sladění dvou osob. Tyrkys noste k pozvednutí krásy a veselosti. Napomáhá do vašeho života přivést přátele a spřízněné "duše".
Chcete si odpovědět na otázky pomocí kyvadla, či se naučit diagnostiku ? Pro začátek doporučuji kyvadlo - později ho ani nebudete potřebovat.
Princip fungování kyvadla je jednoduchý - drobné závaží, upevněné na řetízku, držíte nehybně v ruce a nejdříve si zjistíte jak Vám bude odpovídat na ANO a na NE. Poté se už můžete ptát na otázky. Kdyby Vás to chytlo můžete se zúčastnit kurzu kyvadla ( LSVJ )